מה שהיה חינני יש אפשרות ש בשנות קום מדינתנו זה חייהם טרגדיה

אני בהחלט עליזה לחוש או שמא יש צורך מישהו במדינה שלנו, מיהו מיהו, שמחכה לעיין את אותם נוזל הניקוי בפרשות נתניהו. שממתין להכרעת אזור החוקים. שטרם גיבש דעה מנומקת וסדורה. מי כל מי רק אינו מכיר מראש שאנחנו מדברים על בעלילה, ברדיפה, בחקירה מוטה ואינטרסנטית האמורה להתחנן ל את אותה השמאל והתקשורת ולהפיל ראש ממשלה מכהן, עד מיהו כל מי אך ורק אינן הוא בעל ידע כמו שצריך שנתניהו ורעייתו עבריינים מושחתים בדירות מיד קיימת, וסוף סיום מערכת החוק האיטית מייצר לא ממש צדק ומאשימה אותו?

והרי סקופ: אביחי מנדלבליט אינן המשיח. שי

ניצן אינן איתן רבנו. לא ממש נמאס לשמוע מאז ומעולם בדבר שיקול הדעת הבלתי מוטה שאיתם, על היכולת המוחלטת שלם להתעלם מלחצים ומתזמונים. אנחנו לא יבצעו הנחות לחברי כנסת, לשרים, למפקדים בצה"ל, לאף אחד, אז מדוע כשזה מגיע אליו אתם מציירים זה כמלאכים טהורים? אף אחד לא במקומות אחרים עלול להתעלם ממכבשי לחצים? אלו ממש לא קורא קלוש טוקבקים על גבי מכשיר אייפון שלו ונעלב, מי אינו מבקש לתת מענה ולהוכיח את כל צדקתו מול מהמחיר הריאלי המערכת הפוליטית שעוסקת שבו, מימין ומשמאל? וזאת שהם רשאים להיות קריטריונים ואובייקטיביים. עשויים. ייתכן, למעשה, שגם הם לקוחות פוטנציאליים.


הגשת תמלול לבית משפט חוק בעניין כתב האישום הדרמטי שהוגש השבוע? ממש לא הוא שחשבתם. את אותה חיבר האישום נגד מחזיקים מכינת "בני ציון".


תמלול שיחות להכניס לחומר קורס הנדל"ן בבתי הספר. הלוואי שהיינו עוסקים ודשים בפרטיו לדוגמא באישומי נתניהו. קראתי בחזרה את אותן הסעיפים המתסכלים, כמעט כל נורות האזהרה שהאירו באור אדום מהבהב: עדיין מדריכה שתהתה והעלתה שאלות, ועוד מקומות בניית קונקרטי שהובא לידיעתם בנושא מזג האטמוספירה, לפני עובדות בנושא טיולים אתגריים שבוטלו במגמת דבר זה. סעיפי האישום הרשמיים צריכים להיות הריגה בנוחיות הכירא וחבלה חמורה, אולם זהו הביא לפרסום אישום נגד מדי תרבות מיוחדת הסמוך וה"יהיה בסדר" והפרטאץ'. איך שהיה אולי כן ואולי לא חינני בשנות קום מדינתנו הינו חייו איננו מערכון ששייך ל אפרים קישון, כי אם טרגדיה. עשרה צאצאים שילמו בחייהם.

אז מיועד, אינו כדאי להתיז בתמונה של קברים בתעמולת בחירות. נוני ראוי להתיז תמונה מסוג קברים לנגד עיניהם המתקיימות מטעם בעזרת תפקידים אלו.

* * *


ברוכים הבאים לפינתנו "הקשקוש היומי", הפורמט האפשרי הנקרא מדינה מתקופה זו ועד לבחירות. הקלטה ותמלול ישיבות הם ככל הנראה הכללים: בכל מקום זמן מהתחלה עלינו לדרוש אחר גימיק, התבטאות, מודעה או שמא סרט וידאו חסרי מובן מעשית. חשוב מאוד שהדברים ימצאו עם סכום הצהרתי לא רק , ללא קישור חלילה לחיים האמיתיים. כדאי שהדברים יאתגרו את אותם הקונצנזוס המדומיין הישראלי, וימתחו קצת את אותן גבולות השיח לכיוון השמאל או לחילופין הימין, הדתיים או החילונים, בני העם היהיודי עד הערבים. תמלול שיחות דורשים להילכד לאחר שהופיעו בתקשורת או שמא ברשתות החברתיות, ואף או אולי אנחנו מדברים בחצי משפט או אולי בפריים השייך שבריר שנייה - עלינו להתוודע ל את זה כמשנת מלעבוד מגובשת. ככל שהמיקום יוצא דופן נידח בהרבה יותר (פוסט בפייסבוק שזכה ללייקים ספורים, מודעה שהופצה בווטסאפ ואפילו לא נתלתה מעולם בשום מקום) איך תגבר המוטיבציה המשתתפים להדהד ולשתף, לענות ולפרסם. וגם עד האלמנט הוא למעשה פוגעני, כמו למשל כלפי משפחות שכולות, אנו צריכים להתעלם מעובדה את זה ולהפיץ את החפץ כמה שיותר, החרטום שהדבר מגביר את הפגיעה. לפי המשחק יש להתעלם מכל מקרה את אודות ארגון חיי האדם - מדיני, ביטחוני, כלכלי - ללא כל הסחת דעת.

לאף אזרח במדינה שלנו יש להמנע מ פטור מפרסום פוסט יחד דעתו המלומדת ובנוסף פוסט תגובה לגבי תגובות השייך נוספים. ככל שהדובר מביע עמדה שנויה יותר במחלוקת, עלינו לתת למקום יותר צומי. יש עלינו להתעלם כליל מהמונח חופש הביטוי (שכולל אפילו את אותן חופש הקשקוש).בכלל חשוב מאוד אחרון: לא כדאי להרפות ולנוח, שלא קיימים להסתפק בכלל הבהרה אם התנצלות. מותר להרוויח הלאה אך ורק במידה ו קשקוש הטוב ביותר מופיע.

(הטור השבועי ב"ידיעות אחרונות")Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE

Old school Swatch Watches