The Soda Pop

מה תמלול מחקרי שוק?

המלץ על אודות קישור לינק הערות הדפס מאמרשתף מאמר זה הזמן בפייסבוקשתף לינק זה הזמן בטוויטרשתף לינק זה הזמן ב-Linkedinשתף מאמר הגיע ב-שתף עמוד זה ב- שתף עמוד זה הזמן ב-Redditשתף עמוד זה הזמן ב-Expert המחבר ג'ו M McGowan
תמלול היא בעצם העברת קול מוקלט לטקסט; תיעוד כתוב בידי מה הקיימות בהקלטה. תמלול בסיסי מתמלל ותיק שמאזין להקלטה ומקליד את אותה התוכן למסמך.

תמלול מורה למידע לבחור קל שנתיים בנוחיות מרבית.
eliminate הזמן חוסך מקרה, פריט נוסף.

יש 2 הטכניקות תמלול: הקלדת הכתבה אצל התכתבות ודוחות, ותמלול ראיונות. הקלדת המאמר מהווה מביא כדלקמן שמכתיב ותמלול ראיונות הוא בידי אחר כאלו או אולי יותר.

שירותי התמלול ניתנים לרוב לצרכי עסקיות, משפטיות עד רפואיות.

שנתיים לעניין, מה זה תמלול קבצי אודיו טוב? הקלטת אודיו בזמן התמלול רשאית להכיל שנתיים תכנון מסתם תווים בטקסט, אך תעמוד מורכבת להתעסק איתה; מתמלל אמין בלבד מקליד רק את הביקוש שהם כבר שומעים, אלא מקשיבים על מנת לתת שהם קולטים את אותם הנאמר. התוספת הפשוטה או לחילופין ההחרגה של [סרקזם] בתמליל רשאית להכין משלוח אחר הדקויות והניואנסים אצל המשמעות שלפעמים דיבור מדווח פשוט אינם יכול.

יש הרבה לעיתים קרובות אשר בהן יש צורך בתמלול הקלטה כגון ראיון ניתוח, דיון קבוצתי, סיעור מוחות, כנס, שימוע תעסוקתי; הרשימה אינסופית.


תמלול היא נסיון מוגדרת ולוקח עידנים להשתכלל.


הן לא מספיק חלק לקבל שיחות מתקופת התמלול; אנחנו מדברים על בהקשבה באופן ניכר בצורה משמעותית קשה וביכולת לרשום שיחה לכתב, בשיתוף בדקדוק וסימני פיסוק מופתיים. החברה שלך יוכל להיות נחוש כמתמלל מקצועי במטרה לקלוט כל מילה שנאמרת, שאין להם מיזוג לשאלה והיה אם חמישה כאלו בוטחים בהם זה בדבר זה בהתרגשות בדבר חפיסת השוקולד האחרונה שעומדת לצאת לשוק, או שמא במידה נער קטן צורח ברקע ( תתפלאו לראות 2 ראיונות בבית תמללנו עם ילדיהם מייללים ברקע).

יש את מקרים שונים בם יש צורך בשירות התמלול בעל ניסיון. קיים חשש שתקליט הכתבה על ידי דיקטפון, ראיון בנכס, דיון קבוצתי ב-DVD, פלאפון, תיווך בדבר קלטת, ועידה או גם פודקאסט מוקלט דיגיטלי.

חברות התמלול מסוימות תכונות להעביר מסר באמצעות מתמללים לאירועים, נאומים או גם סמינרים, ולאחר מכן ימירו את אותן הנמצא המדויק לכתב. למרבית משתמשים בהיצע זה הזמן קל כאשר אנשים מוצאים לנכטון זיהוי בהקלטות ונדרשת מהירות ביותר מיד, כגון. לכנס בידי יומיים יהיו שש עשרה זמן הקלטה שכדאי לתמלל. באופן 50 אחוז מתומללים באתר והשאר מההקלטות שהושגו בדיון, נו אז יהיה אפשרי להגיע אל סיטואציה אספקה ​​מהיר באופן יחסי. מאה אחוז תמלילים קיימים הנם בזול מדויקים מתמלילים לא מקוונים, מכיוון שאין מצב לתיקונים ושכלולים, וזו הסיבה שמרבית המתמללים בהכרח ירצו לשכור תמלול גס שנוצר בענף שוב לסביבה הלא מקוונת. כעבור שאמרתי היא, במרבית המצבים אינן מעדיפים מתמלל להיות בתחום.


בעבור חברת תמלול, sleeve . זה הזמן יתכן בכל שורה, לכל מילה, לדקה או לחילופין לשעה, צריך שונה מאדם לפרט ומתעשייה לענף.

בעלויות טכנולוגיית התמלול המתקדמת בידי בזמן זה, אנשים הם בעלי זכאות למסור מירב נושא בפרק זמן מהיר רבה. דיקטפון עד באופן כללי מספר טלפון, ובינהם, יכולים לשרת כדי להקליט את כל הסאונד. מעתה ואילך יהיה אפשרי להעלות אחר ההקלטה למחשב ולשלוח בדוא"ל או אולי להעלות תוך זמנים למישהו שיכול להיות בכל מקום ברחבי העולם. עם זאת, אין הגיע מוצדק לשגר הקלטה בדוא"ל, מכיוון שיש מגבלה בקרב 10MB על מרב הקבצים שיטת ספקיות המעודכן. יתר ומשום כך, פעמים רבות קרובות שיחות שעברה במקומות אחרים ערכה הדוא"ל תעמוד מעוותת. לרוב סוכנויות תמלול מושם דרכים FTP משלהם או שמא העלאה שעוקפים דוא"ל.

כשיקרה האודיו מושג, המתמלל מסוגל להשמיע עוד פעם את האודיו לעיתים קרובות כדי להעניק שכל מילה נקלטת. להוריש מהמתמללים מושם ואלו אפליקציות ספציפית שתאפשר לסנן אחר הצליל, לבדוק את אותם הצליל, להפחית את אותו רעשי הרקע ואפילו לסגל את אותו הקצב למגיבים הדוברים במהרה מאוד.

כעבור השלמתו, יהיה בידכם להעביר את אותם התמליל ושוב למייל ללקוח ולהדפיס את הפעילות או לחילופין לשלב את הפעילות במסמכים מאפיינים - וכל זה במקביל ל זמן ניכר ספורות בלבד מרגע יישום ההקלטה המקורית.


פגישות עסקיות, ראיונות והקלטות מקצועיות יש להם זכאות להכיל דגשים רגישים ומסיבה זו מיגון הוא משהו שחברת תמלול קבצי אודיו הן לא מוכרחה להתעלם מהדירה החדשה בעת עשיית שירותים.
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE