התמלול קולי

המלץ על קישור מאמר תגובות הדפס מאמרשתף קישור זה בפייסבוקשתף לינק זה הזמן בטוויטרשתף קישור זה ב-Linkedinשתף עמוד הגיע ב-שתף קישור זה הזמן ב- שתף עמוד זה הזמן ב-Redditשתף לינק זה הזמן ב-
במחיר השינוי המתמיד אם שבו נלמדים פגישות וכנסים, הדרישה לתמלול קול גדל. זהו מענה שווה לסכום הנורא שהושקע בנסיעה מעיר אחת לאחרת ע"מ להשתתף בפגישות. ההתקדמות בטכנולוגיה המודרנית מאפשרת כעת לכנסים לקרות אם מקוון כשכולם משתתפים בם מהמיקום האולטימטיבי לאותו אחד.

theft בידכם להגדיר תמלול קבצי אודיו קולי כהמרת סמלים מדוברות, מוקלטות או שמא בע''ח, לפורמט טקסט, אשר להבא ניתן לשים כש להפניות או גם ליצירת דוחות. רוב dance , אך חלק מהשירותים עומד על מקבלים הקלטה אנלוגיות. יחד עם זה, בתמלול קולי בידי הקלטות אנלוגיות, יחסית קלטות, אי אפשר להעריך רק את אורכו של ההקלטה דה פקטו, לא מורכב במידה היא בעצם מוחלטת ומאוחסנת בנפרד. לדוגמה, לרוב אנחנו כותבים את אותו משך ההקלטה בתוויות בדבר הקלטת במטרה לשמור על אודות דבר מה בקשר ל אורך ההקלטה.

התמלול מהיר שנתיים בהקלטות אנלוגיות קצרות שלהן המתמללים הם בעלי זכאות לסגנן מסמך מודפס באופן ישיר מהקול האנלוגי. earthwax עם זה, כמעט בכל שירותי תמלול קבצי אודיו הקולי יבכרו לסגנן הקלטה דיגיטלית ולאחר מכן להמיר אותה לטקסט.החלק המדהים הנו שהעברה דיגיטלית רשאית להגמר מסביב כשהמתמללים ספקים המתארת את משימה אחר. המשימה החשובה הינה להמיר את אותו הקלטת האנלוגית לפורמט דיגיטלי. ברגע שהתהליך נבצע, באפשרותכם לתמלל את החפץ בקלות. העניין שאומר שאם, כלקוח, כולם יוצאים ל את המשלוח המהיר עד מאוד בידי התמלילים שברשותכם, רצוי לשדר לחומרים אלו עותקים דיגיטליים בידי החומר לתמלול, דרך הרשת. זה בהכרח מהיר וקל לשגר את האודיו המקור הדיגיטלי וגם את התמליל המודפס שנוצר באינטרנט. העכשווי מאפשר וכדלקמן את כל יישום תמלול קבצי אודיו הטובים ביותר לבחירתך.


fat קול מתופעל ערך רבה מאוד בתחומים מסמכים רפואיים כיום. רופאים מספקים הערות קוליות ומתעדים נקודות אודות הליכים רפואיים והתקדמות. מעתה והלאה, הקובץ המוקלט מתומלל בידי מתווכים ומאוחסן להפניה והסקת מסקנות עתידיות. זה הזמן ידוע וגם שנקרא התמלול רפואי.

הגיע אמור לעזור לאתר שחברות אחרות המאפשרות מתן תמלול קולי, מציעות מעתה גישת FTP למרחב העכשווי אשר בהן בנות סיסמת גישה מוגבלת במטרה לתת סיוע לעסק שלך להעלות קבצים רחבים. זה הזמן ידי לעזור להעלות בדרגה אחר דרך תמלול הקול למהיר ומדויק באופן ניכר.
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE

Old school Easter eggs.