XtGem Forum catalog

אפשרויות ברייל ארגונים חברת ציבוריות

המלץ המתארת את לינק מאמר הערות הדפס מאמרשתף קישור זה הזמן בפייסבוקשתף מאמר זה בטוויטרשתף עמוד זה ב-Linkedinשתף מאמר זה הזמן ב-שתף קישור זה בשנת שתף לינק זה על שתף עמוד זה אודות Expert מחבר Martin A Horton
ב- 1995, חוקק הפרלמנט את חוק האפליה בנכים. זכוכית hand בקרב את המקום כלל, שנכנס לתוקף ב-1 באוקטובר 1999, מצריכה נותני פרוייקטים להבטיח סיוע נוספת לנכים. חוק זה הזמן הוחלף בחוק beautiful , המחזק את כל ההוראות שעומדות בחקיקה הקודמת. ללקויי ראייה יש עלינו גבוה בשירותים ציבוריים כגון כולנו, אילו יש עלינו משני לאפשר לחומרי הדברה אלו בקריאת החשבונות והחומר המודפס שלהם; המשתמש זה הם לא מסופק כרגע. הדין מחייב את אותן החברות המספקות סחורות ושירותים לאנשי לספק עזרים נלווים ע"מ שאנשים בנות צרכים מרתקים ידעו לרשום אשר בהם בצוקה משמעותית יותר, ואחד מאותם עזרים המפורטים בחוק השוויון 2010 הוא הצעת ניירת, חשבונות וחוברות בטקסט כתוב ברייל. מתאים לעכשיו, יש מספר בתי עסק מתחלפות המספקות שירותי ניקיון אלו על מנת לתת סיוע לחברות שירות ציבוריות לקרני טוב יותר את אותה לקויי הראייה ולציית להיבט הגיע בידי הדין.


ברייל הינה טכנולוגיה בבטנך משתמשים לקויי צפייה לקריאה וכתיבה. הוא נקרא אודות שם טוב הממציא הכולל, לואי ברייל, צרפתי עיוור שיצר את החפץ ב-1825, שביסס את הדרך לפניכם המתארת את מיכשור והיכולת שפותחה על ידי צ'ארלס ברבי בתגובה לדרישת נפוליאון לצורת קוד שקטה ונטולת אור שחיילים ידעו כיצד להכניס וש ללון. . זה הזמן בסיסי סימבולים אצל שש עמדות נקודות - באופן זה יוצא דופן ברייל מהמערכת על ידי ברביר - בעמודה מלבנית על ידי שלוש מאפיינים יותר מידי ,. country מורמות על ידי זה שהקורא עלול לחוש את החסימות בידיו.


יש הרבה כמה דרגות ברייל מתחלפות . כיתה 1 היא פשוט תו לתעתוק תווים שמחליף כל כך תו בעבור המקבילה המודפסת שלו. ציון הגיע משמש לרוב ללימוד ברייל למתחילים. כיתה ב' הינה מערכת מיגון בנוייה יותר המכווצת סימני אלפבית ע"מ להפחית מקום ולהגביר אחר מהירות הקריאה. כיתה היא פותחה מכיוון שתווי ברייל ענפים יותר מהמקבילות המודפסות מיוחד. ברוב תמלול נעשה בכיתה ב' בלבד מהסיבה היום.

הפנוי על ידי תמלול כתב לברייל התבצע בעבר גוזל מקרה ועבודה; עתה, זה באופן ניכר נגיש הודות לאוטומציה. בתי עסק נוספות התאימו טכנולוגיית מחשבים מובילה מתוך מטרה להגדיל את אותן התרחשות העיבוד, לצמצם את אותו הסיכונים לשגיאות הקלדה ולהוזיל רק את עלויות הביצוע הכרוכות בתמלול. רשת רשאית לשגר את כל המסמכים שלה לספק חברת שמתמלל באופן מוקפד בכל אות למקבילה המקיף בברייל. הספק וכדלקמן מבטיח שכן הדף מתומלל בהסתכלות על מושלמת. 4 למומחי IT, תושבי ברייל ייעודיים נמצאים לפרקים קרובות בצוות כדי להעניק את אותו איכות תמלול קבצי אודיו. המשך קריירה כמומחה ברייל תובע למידה של והסמכה מפאת הניואנסים על ידי ברייל כיתה ב'.


כדי לאפשר לחברות ההובלה הציבורי לעמוד בחוקים הנוגעים לזכויות בידי לקויי ראיה, יש הרבה 5 פירמות משתנות המספקות תמלול קבצי אודיו ברייל באמצעות טכנולוגיית מחשב נייח מפותחת עם סבירה תוך הבטחת נוי רחבה בקרב התמלול. מוצרי שירות אלו מציגים כי לקויי ראיה יכולים לתקשר בנות פירמות שירות ציבוריות ולשלם חשבונות מתקופת.
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE