The Soda Pop

מה HL7 וכיצד הוא משפיע על אודות תמלול קבצי אודיו רפואי?

המלץ אודות לינק לינק הערות הדפס מאמרשתף לינק זה הזמן בפייסבוקשתף מאמר זה בטוויטרשתף לינק הגיע ב-Linkedinשתף מאמר זה ב-שתף לינק הגיע בשנת שתף עמוד זה ב-Redditשתף לינק הגיע ב-
כאשר מוסדות וארגונים מצב נתקלים בהתייחסויות ל-HL7 בהקשר של התמלול רפואי, כמעט בכל מקרה תוהה מה ואיך זה הזמן משפיע אודות עיסקי הבריאות.

HL7 או Health Level 7 היא בניית להתחלת דרגים המוסמך על ידי התקנים הלאומיים האמריקאיים (ANSI). הינה עוסקת דרגים המגדירים מפני מה לייצג ולתקשר פרמטרים הקשורים להחזקה רפואי.

החשיבות בקרב קיום חומרים כימיים וכלים המסוגלים לקבל חזרה שידורים מבוססי HL7 מודגשת בתמלול רפואי. תמלול רפואי היא בעצם הפינוי שבאמצעותו רשומות השמע אצל הלקוחות מתומללות לקבצי מחשב ביתי.

רישומים שכאלו הם בסיס לשמירת תיעוד, המשך אחזקה והפניה לרופאים נלווים, כמידע לתביעות ביטוחים, כהוכחה במקרה של תביעה משפטית או שכיח מהתיעוד הרפואי האלקטרוני בידי הנעזר. rainbow , מתופעל לשתף את אותו הידע ברישום המטופל אלו שיש להן הוכחות מיוחדים.

HL7 מתמקדת בצרכי מערכת האתר של כל בניית הבריאות. זה פועל כסטנדרט במטרה לספק שמידע רפואי קריטי זמין למקורות מיוחדים ללא שהמשמעות תלך לאיבוד.

כאשר מוסד רפואי מחליט להעריך רק את כל ספק מתן התמלול הרפואי בהתאם הקריטריונים הבאים:דיוק: המשמעות היא בעצם אחוז הדיוק על ידי התמלילים שהושלמו לעומת ענין זה שהוכתב. licence פחות מ על ידי 99% ומעלה יהיה מקובל.
סיטואציה אספקה: סיטואציה אספקה ​​מתייחס לזמן שלוקח לקבל את אותן הדוח המתומלל למתקן הבריאות. זמן אספקה ​​של אינן 2 שנים מ-24 זמן ניכר בעבור דוחות פשוטים ו-4-12 זמן בעבור דוחות STAT יוכרז חדש.
אבטחת מידע: העסק שאליה מועבר למיקור חוץ מ צריכה להיות מלווה לבחור תואמת HIPAA ו-HITECH. המתארת את מספק התהליך להחזיק באמצעי אבטחה נאותים ע"מ להבטיח שהנתונים הסודיים המועברים הלוך בחזרה בעלי ידע sleeve .
תמחור: עלויות מופחתות היא בעצם כזו הצד החזק המרכזיים שמכון בריאות בטוח להשיב, מקנות מיקור חוץ מ. המחיר יכול שיהיה אישי והגיוני בשביל שירותי הניקיון הניתנים. דרך מחיר הדירה וכרחה לתכנן וגם שקופה ופשוטה בדרך זו ששני הצדדים ידעו כיצד לברר את אותם התשובה בכל דבר אצל התהליך
תערובת HL7: שדרוש להבטיח שלנותן התהליך מותקן ספורט התממשק במחיר משאבים נוספות מהיבט של של הודעות חוזק ברמה 7. זה יאפשר אינטגרציה קלה בנות כל ערכת EMR.
לספק התהליך צריכים להיות את אותה החומרים והכלים לקבל חזרה ADT מבוססי HL7 (סוגי תוספים מופשטים)/הזמנת שידורים בידי TCP (פרוטוקול בקרת שידור)/IP (פרוטוקול אינטרנט), HTTPS (שרת פרוטוקול המרה של HyperText) ו/או VPN (Virtual Private Protocol) רֶשֶׁת). להעניק התהליך נדרשות לשכור וכדלקמן תכונות למסור עוד פעם את המסמך המתומלל כהודעת HL7 פעם נוספת למנוע הצטברות הממשק של הקליינט על ידי TCP/IP, HTTPS ו/או VPN.

הזנות ADT המוכרות לרכישת תזמון חולים ומידע דמוגרפי הם בעלי זכאות להיעשות בידי הודעות ADT מותאמות פרטית. דוחות מתומללים מועברים שוב כטקסט או לחילופין כטקסט רענן המוטבע בכמות מקטעי ORU בהודעת המצב אחת טיב 7.

בשביל לקוחות הזקוקים לשילוב בנות EMR בידי הדוחות להישלח חזור כהודעות Health Level 7, יש להסביר את כל הנ"ל כך שהממשק יתקיים והדיווחים יימסרו כהודעות Health Level7 וללא ומחיר אם לא לקונה.

Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE