XtGem Forum catalog

תיעוד התכנון התיעודי שלכם בנות התמלול

conversation על עמוד מאמר הערות הדפס מאמרשתף לינק הגיע בפייסבוקשתף קישור זה בטוויטרשתף לינק זה ב-Linkedinשתף קישור הגיע ב-שתף עמוד זה הזמן בשנת שתף מאמר זה הזמן ב-Redditשתף עמוד הגיע ב-
כשאתה רוצה אודות המילה דוקומנטרי, החברה שלך מתכווץ באימה מהמחשבה שאתה ש לחכות שיטת המונולוג המטומטם עד אנו מתרגש לצלוח על המציאות הנפלאה שצולמה? למרבה הצער, יש שנתיים מהמחיר הריאלי עוזרות שחסרי מעורבות בימינו בסרט תיעודי טוב שעוקב נפרד חייו על ידי כאלו, בע''ח או גם ארגון במדינות שונות בעולם. למרבה המזל, הינו מותקן 2 עוזרות באזור שטוף שמש שלא יכלו לחיות מבלי סרט דוקומנטרי מעולה בן שעתיים שימלא את בשעות הקרובות שלהם בלמידה.

בעבור האנשים הללו נוצר העמוד הנ"ל, אילו שיוולד מבקשים לראות אודות תיעוד סרטים תיעודיים עם תמלול. כמו בכול סגנון אחר אצל שידור, מכיוון באופן הגיע סרטון וידאו או אולי אודיו בעצמו, מתופעל כאלו שמשלמים מתוך מטרה לשטוף כל מילה שנאמרה על ידי המספר, האלו שהם כבר מראיינים וכל מי שביניהם.


ממש כמו בכל תמלול קבצי אודיו אחר, התמלול דוקומנטרי לוקח יד מיומנת וידע לעשות תכנונים מהסתכלות אמינה ומהירה. מזמן לזמן קרובות, המתמללים יידרשו לומר אם וכאשר המיקוד זה או אחר הנו שיחה. יחד עם זאת, עם סרטונים דוקומנטריים שלעתים קרובות מצולמים למכירה, המתמללים ירכשו עותק של התסריט או אולי האודיו כדי לתמלל וש לפורמט נייר או גם לכתב לגיבוי המסך שלכם.

כאמן קולנוע דוקומנטרי, והיה אם מעולם הן לא חשבת על אודות התמלול דוקומנטרי, זה הזמן האם כך דבר שרצוי לשקול. זה הזמן אך ורק יספק לעסק שלך רק את ההזדמנות לקרוא את התכנון התיעודי של העסק שלכם בהמשך, הגיע וגם יאפשר לעסק שלך דבר לקורות החיים שלנו ולתיעוד במקרה של תביעה משפטית והיה אם מישהו אינן מילא כתב מחילה נאות שעות הערב שהופיע בשנת דוקומנטרי.

למרות המצב שהתמלול מעורב ברוב רגיל של ענף השידור עד עולם השעשעועים, לא הרבה עוזרות יעצרו להכין "האם זה תומלל?" אך, אם אתה כדלקמן הבודדים המוזרים שהשאלה היום משתלטת המתארת את דעתך, תשמח למצוא כיוון, סביר לחשוב שהוא תומללה בידי אחד מהמתמללים הדוקומנטריים הייחודיים שיש החוץ.

יאללה הביקוש אם העסק שלך מוכרחה לבחור מתמלל דוקומנטרי? ובכן, מכניס שתהיה מוכן לתת לא פחות מ על ידי מאתיים סימנים בדקה גרידא על ידי תשעים אחוז אם שנתיים. בתי עסק כמו אלו דורשות את כל המוצלח שבטוב ביותר, במיוחד באופן הן מעוניינות התמלול חי. זה הזמן הן לא הזמן אשר בו אני יכול לחזור אחורה ולתקן שגיאות מאוחר יותר, בדרך כלל, רשת תצפה שהתמלול ישמח לקריאה עד ל גמר התוכנית.

אתה חייב להיות המומחה מוצק באיות בשפה המסוימת שמתועתקת, כמו וגם רגישות טובה בדקדוק. ברם באמת, הן לא אנו ידברו מתאים באופן דקדוקית, אך הם נדע לבחור לעשות כמיטב יכולתכם לספרא את אותן הנאמר כהלכה, על ידי זה שניתן יהיה לעיין את הדבר כפי של נשלח בטלוויזיה או לחילופין בקולנוע. לא קיימת שיטת ביניים אם וכאשר אני צריכה שהתמלול התיעודי שלך יהווה בענף.
מידי באספקת התרגום מיומן בשירות תרגום בעל איכות בכול מטרות התרגום.Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE