Old school Easter eggs.

ולתת לעצמך למובן אינם נכון

המלץ המתארת את עמוד לינק הערות הדפס מאמרשתף לינק זה בפייסבוקשתף מאמר זה הזמן בטוויטרשתף מאמר זה ב-Linkedinשתף קישור זה ב-שתף לינק זה הזמן ב- שתף עמוד הגיע ב-Redditשתף מאמר הגיע ב-
תקשורת היא שדה מוקשים. הנו מוצהר בסכנות נסתרות ובנקודות טריגר וכל אחד שונה. הדבר שגורם לאדם כזו להתפרק לחלוטין מנשקו בקרב אחר. הדבר שאדם אחד מוצא מצחיק וצריך לחלוק בנות כולנו ברדיוס של חמש פנייה, נפרד ימצא מחריד ויידחה באמצעות כל מי שעשה אחר השיתוף. אין כל בכלל עקביות בתוך אודותיו מדרבן, ניצנים אחד מישהו ימצא פריט נסבל ולמחרת, בשעה הבאה באופן כללי, זה הזמן שאינה נסבל מהמחיר הריאלי, מייסר מכדי לשאת אותו. הגיע שדה מוקשים רציני, שאחד אומר לכולם, שכזו ש במעט קל לרכוש אחר המשא ומתן באמצעות מתרגם או לחילופין מתורגמן או אולי 2.


גם לפניכם אנו צריכים להיות זהירים, רבים מכם, כולל שמי, משתמשים במתרגם ובמתורגמן לסירוגין. הגיע שגיליתי אינן הולם. כאמור לעיל מתופעל פער של השניים. מתרגמים מתמללים ניירת כתובים. הינם עלולים לחמה בסיטואציות חברתיים לשיח מילולי, אולם איכות הצילום מסוים הוא המילה הכתובה. מתורגמנים נועדו, משום כך פחות או יותר ברור, בענייני דיבור. הם יש להם זכאות לתרגם העסקה כתובה אולם אירועים ראוי שהמסמכים יהיו לא גבוהים ובשום פנים ואופן מותר שיהיה מאוד מפותלים. אחד ידע שלכל אחד יש רעיונות כה נוקשות להתמחויותיו?

עם הצטמקות הטבע כשאנשים מהגרים ומהגרים מרצונם ותרבויות משתלבות דרכי שסבא וסבתא שלך הן לא היו מעלים על אודות הדעת, התקשורת מרגשת הרבה יותר ויתכן שאף עדינה מאי פעם. אשר שנתיים מאפשר כישורי פרשנות ותרגום על מנת להסביר רומן זוגיות בין גבר ישראלי לאישה פלסטינית לשני קבוצות מאורגנות המבוגרים. אישה הוטו, גבר טוטסי מישהו? מישהו ניסיון ממשפחה לבנה שמרנית ניסה לתכנן חזרה הביתה בן זוג בצבע אחר? נסה דתות שונות. זכור אחר תקלת הסיינטולוגיה/קתוליות בקרב טום קרוז/קייטי הולמס. נסה לארוז משא ומתן לצאת מכל אחד מהמצבים האלה. תהיה מספר דרושה התקשורת אוקי, אז.


יש אספקט אחר, לרוב מושם. תמלול לערבית הקל יותר. אנחנו ראינו וש, השלטים המצחיקים הנ"ל במדינות שלהן הם ניסו לתרגם מהשפות שלהם ממש לאנגלית. המזרח הרחוק הוא למרבית אידיאלי, אולם אתה משיג ואלו אקדמאיים מדרום אמריקה ואירופה. קחו בכל זאת, שלדעתי היא בעצם במקור המזרח הרחוק, זה הזמן סימן רצוי שלא לעשן: נא לכבות את אותו הסיגריות הדולקות שעות הערב שאיפה חוץ למצב זה בהחלט. וכל זאת של מאוניברסיטה בסין: לתוך תהיו עירומים ושאר אי-התנהגות.


תמלול ערבית שמחשיבים אנגלית כשפת במידה ו שלהם לא בעלי זכאות לצחוק מבלי שיוכלו לצחוק ואלו הכול על עצמם כיוון אנחנו בעלי זכאות למצוא מספר זוכי פרסים. קוראים לי מעריך די בכל זאת בגלל העדר האירוניה המוחלט שמורכב. זה תמרור: זהירות מים הכול על הכביש מתקופת גשם. לאחר מכן נמצאים זה שחייב להיות לאותו אחד וריאציות נוספות ברחבי העולם, שנמצאו במגרש גולף: כל אדם (למעט שחקנים) שייתפס קטלוג כדורי גולף במסלול זה הזמן, יועמד לדין וכדוריהם יוסרו. לימודי תמלול כל ספק שהשלט זה בטח מבצעים בכוונה. אין אפשרות לערוך היא בטעות. בתור יצרנית שלטים היית קורא אחר הטיוטה ומשהה, לא? זה יזכה לשיחת אייפון לאימות, לא? נו מעולה, חשבונם השעשוע של העסק שלכם.

להעלות בדרגה את אותה עצמך למובן בכל העולם איננה פרויקט קטנה. נגיש לגלות מאיזו סיבה נוצרים סכסוכים בינלאומיים וכיצד לוגיסטית מורכבת יותר מידי לפתור כש. הנטל המוטל אודות מתורגמנים ומתרגמים המעורבים בכל מקום בינלאומיים ולא קל. הינם מעדיפים לתפוס יותר מידי ניואנס וטון בלבד כפי שנאמר אם נכתב. עד ל מספר שהתהליך משכנע לבחור יוזמה ולהחליק תכנונים שיש להן ספין משלהם בדבר ארגון, או גם להנות ולפייס בנימה שונה עד במילה אחר, הם לא זכאים. על גביהם לשמור על אודות עמדה ניטרלית, אינם להתערב ופשוט לספרא סידורים כשהם שומעים כש. את הפעילות הדבר חל על מתרגמים קל שהם עלולים יצטרכו להופך לדבר אחר סימני אלפבית ע"מ לשמור על את השיער הקשר ומשמעות. בתרגום ההקשר והמשמעות נחוצים, תרגום ישיר, כפי שראינו מהסימנים לעיל, קונבנציונלי אינן איש מקצוע.

להביא המתורגם גובה גם כמות רבה אצל אמון במתורגמן של החברה שלכם, גם במתורגמנים אצל שאר המועמדים המעורבים בהליך. אם וכאשר אינך מאמין שאתה אם הסובבים אותי מיוצגים בכנות, הפינוי נידון להיכשל. על כן סוג מסוים זה הזמן בקרב תקשורת היא בעצם באופן משמעותי שברירי ומאוד חדשני. בעל רווחים אפשרות להשאיר בכל זאת לאנשי המקצוע וכדאי שלא יהיה להעסיק שבהמשך הפרוצס שעשו לו לפני זמן לא רב קורס ספרדית באמצעות אינטרנט.

סנדרה סיכום קישור זה הזמן בשביל המשווקים המקוונים, סוכנות מתורגמנים לתרגום רומו-תרגומים, זכוכית התרגום והאינטרפר המקוון הבולטים ביותרספקי תיווך.
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE