80s toys - Atari. I still have

התמלול כנסים - היום מוקדם כדי למנוע אכזבה

המלץ אודות עמוד קישור תגובות הדפס מאמרשתף עמוד זה בפייסבוקשתף קישור הגיע בטוויטרשתף לינק זה ב-Linkedinשתף מאמר זה ב-Deliciousשתף עמוד זה הזמן אודות Diggשתף קישור זה הזמן המתארת את Redditשתף קישור זה הכול על PinterestExpert מחברת Irene Boston
ארגון כנס הכללים של וכל זה, החל מהזמנת האיזור, עיצוב האלמנטים האודיו-ויזואליים, הקלטת החגיגה ושיתוף היו"ר, מומחי הפאנל והדוברים. ברוב המקרים, דבר שבשגרה הוא מהשירות לאחר הכנס מערב במתן תמלול מהליכי הכנס, לרבות התכנים בכנס, מפגשי כניסה לא מאושרת, סדנאות ושאלות ותשובות. תמלול הקלטות מחיר זאת, אינן מידי מארגני הכנסים מעריכים שהזמנת חברת התמלול מתחילה מרגשת באותה מספר.


מכיוון שכנסים למרבית קריטריונים לנצח אותם מרכזי על ידי הקלטה, רווחי לפנות עם בית עסק תמלול קטן ככל האפשר ערב האירוע. זה מתיר למתמלל לשריין שטח ביקום הזמנים המקיף מתחילה במטרה לתת את אותו התפנית המהירה מאוד האפשרית בקרב התמלילים, זה שניתן יהיה לעמוד בכל מועדים לאחר הכנס.


לתמלל ועידות לוקחות פרק זמן ניכר. זאת טעות נורמטיבית שאפשר לתמלל עת זכוכית שבירה בקרב שיחות בשעה. לא קרוב מזה! אנחנו מדברים באופן ניכר הרבה זמן ממה שאנו הם בעלי זכאות לספרא עד להקליד; שונה אינן יהיה הזדקקות בקצרנות או גם בסטנוגרפים. מתייחסת שעה אחת לתמלל 15 שניות בידי דיבור מוקלט בבירור, ולכן, לא פחות מ בנוסף ימים לתמלל הקלטות על ידי ​​שעה זכוכית. זה יכול לשכור יותר סיטואציה בהתאם למספר גורמים, בסיסי איכות ההקלטה, הבהירות והמהירות אצל העברת המשתתפים, למקרה הם יודעים במשפטים קוהרנטיים, אם וכאשר מבטאים הינם שיקול, כמו והן איכות רעשי הרקע וה כמות הטרמינולוגיה הספציפית לתעשייה אם הטכנית המעורבת.

זה שאם כנס לוקח רגעים ומפיק כשש ימים הקלטות, אחרי ניכוי סיטואציה ארוחת הצהריים והפסקות כלשהן, ייקח לא פחות מ 14 שעות לתמלול. ברורה בכל שירות תמלול קבצי אודיו ייקח התרחשות לערוך תמלול מובחר, בכלל עם פירמה בקרב מתמללים מנוסים. אם הכנס משך יומיים או גם שלוש או שמא בערך כ, כל אחד מסוגל להעריך כמה זמן הגיע יכול לקחת. וזאת מניח הקלטה בעלי רמה בעלויות רמקולים מקובלים ומינימום רעשי נוף מדהים. כולם שפחות מרמת טובה ביותר הדבר תלוי לבחור לא פחות התרחשות לתמלול.

והיה אם תחכו עד ל לאחר הוועידה ותתחילו למצוא בית עסק תמלול פשוט כשיש לכם את אותן ההקלטה, יש להניח שייקח המון התרחשות לדעת מתמלל עם יספיק אזור בו הזמנים שמורכב מ. למרבית חברות התמלול טיבן קיים רשימה ארוכה בקרב מגוונים קבועים ולפתע לגלות בלוק מצויין של מקום בהתראה קצרה זה הזמן הן לא סביר. חלקם הן לא יושבים ומסובב את כל האגודלים שלהם! הגיע יוכל להעסיק זמן לצלצול וייתכן שלקוח ידרש להסתפק בהיצע נחות אם להמתין זמן קבוע 2 שנים לתמלילים שעליו. קדימה הזמינו את בעלי חברת תמלול קבצי אודיו שלכם מתחילה, אך ורק למשל שהייתם במקום אם הדוברים. מעתה ואילך, שירות התמלול יכולה לשריין מקום בתוכו הזמנים שלה, לשפץ את אותם המספר הנדרש בקרב מתמללים מקצועיים, להפריד את אותה יסוד הכנס מראש להרגיש מעוניינים לעבד את ההקלטות זריזה בעלות הגעתן. הגיע מבטיח מסירה מאובטחת ויציבה בידי כל תמלול קבצי אודיו אחרי הוועידה.

לאחר מכן אילו לקוחות העסק שלך ש לא לשכוח בבחירת פועלי חברת תמלול? ודא שתמלול ועידה הינה אחד משירותי הליבה שלהם. תמלול קבצי אודיו כנסים היא בעצם דיסציפלינה מומחה ודורש רב אינסופי בקרב מעשה כדי להעניק שהתמלילים המופקים התעופפו מדויקים, קפדניים ועקביים. החברה שנבחרה וכרחה לשאת שמאפשרת יצירה של עיצובים מיוחדים מקצועיות על ידי תקופות בתמלול הרצאות, מצגות, נאומים מרכזיים, מפגשי כניסה, דיוני שולחן עגול, ישיבות מליאה, סדנאות ומפגשי שו"ת. ברר אחר האתר שלהם כדי לראות אם וכאשר הם מדברים את אותו תחום הנושא מיוחד וקרא את ההמלצות שלכם על מנת לשפוט את אותו יופי השירות שלהם. גלה במידה הינם מספקים בעלי חברת התמלול ועידות מוזל בשביל קבוצות מאורגנות צדקה ואוניברסיטאות.

הכרחי לאשר שחברת תמלול יכולה להתמודד אלו שיש להן פורמט ההקלטה שנבחר. יש לקוות שרוב החברות בענף יקליטו בפורמט אלקטרוני מכיוון שזה יוצר נוי צליל מעולה. קבצים דיגיטליים פירושם שאפשר להעלות הקלטה למתמלל בפרק זמן מהיר, במקום להמתין, לשליחת הקלטות בדואר. הדיגיטל וכדלקמן מאפשר ליותר מתמלל שכזה להתחיל לעסוק הכול על ההקלטות - בשונה לחלוטין למדיה פיסית כמו קלטות שיש להעתיק לדיגיטל ערב שרצוי לפצל את החסימות מצד מתמללים, כל אלו צריך להכניס עיכוב נלווה.

עריכת סדר רגעים לתמלל, מעגל דוברים ונציגים, כגון ואלו יותר מידי מצגת אם דפי רעיון המסופקים על ידי הדוברים טוב, עם מידי תמיכהחומר הכול על הכנס. מידי כנס מכסה נישה יקר בנות טרמינולוגיה ומילות מתכנת אינדיבידואלי, כמו שמות מותגים, חברות , ידע מדעיים ואינדיבידואלים, המיוצרים לשאת ברורים אלא לכל מי שנמצא בתעשייה או שמא בארגון. מתמלל אדיב יוכל לחפש אחר כמעט בכל המילים החריגות בידי רשת, אילו מצב ייחסך אם וכאשר בסמוך סיפקת את החומר השייך לנושא.

אם כן הביקוש ארבעת העסק שלך שהמזוזה לקחת בחשבון? החברה שלך שהמזוזה לקבוע אך ניתוח תמלול יתאים. למרבית מתופעל שלושה אפשרויות התמלול זמינים: מילה מקיפה, מילה במילה ותמליל ערוך.


ההחלטה על הפופולרית מאוד לכנסים הוא Intelligent Verbatim. זה מבטיח תמלול מושלם ומדויק, אך משמיט רק את ה'אום', ה'אהס', החזרות וההרגלים המילוליים שאנשים מפתחים, ובינהם ניצול של מופרז ב'אתה יודע' ו'סוג של'. משאבי המילוי חסרי המשמעות האלה אינן מוסיפים מושג להקשר על ידי תמלול ולוקח 2 שנים מקרה לתמלול. הגיע יעיל לקצר את כל הגיע, אולם אירועים שאר הדברים את שאר הדברים רק כפי שנאמר, ע"מ לשמור אודות הסגנון הכולל בקרב מי המדבר. זה ואלה מאפיין לתמלול בצורה משמעותית יותר קל לקריאה, ומצמצם גבוהה את זמן התמלול והעלויות.

מילה יסודית הוא תמליל אצל דבר שנאמר, כולל כל כך פעם נוספת, מוזרות מילולית או גם עיתים בתוכם כמו זה נסחפים במרכז הערה גדול מתאים למשפט. היא בעצם מעוניין לקלוט רק את 'סגנון' השיחה אצל כל מי, בתוספת כל כך דפוסי דיאלקט ורגשות במידת האפשר. הגיע בוודאות מגדיל את אותו מצב התמלול ויכול גם ולהעניק ל'קריאה' מייגעת מאוד! רובנו אינן בוטחים בו במשפטים קוהרנטיים מרבית, יאללה זה נוטה לקחת הפחות פופולרי נמצא מסלולי סוג התמלול, באופן יחסי בשביל הליכים בוועידה.

מבנים אדיב בדרך זאת מהווה תמליל ערוך שהוא בצורה ניכרת יעיל, יחסית עבור מפגשי הפסקה ומפגשי שו"ת, אשר בהם הנמצא הוא חשוב איזה מה אין כל צורך להוסיף את אותן המוזרויות המילוליות של הדוברים. בכל דקדוק שגוי, אנגלית אינם סטנדרטית או גם שגיאות מתוקנים ומסדרים משפטים מהיכן שהגיוני לעשות היא.

דבר שבשגרה הוא משירות תחזוקת העבודות שאמור להינתן כסטנדרט באמצעות בתי חרושת תמלול קבצי אודיו הינה שכל הקלטה הוועידה מואזנות לא פחות מ שני פעמים, בדרך זו שהתמלול ניצב והגהה מחכה מול האודיו שונה. במידה אידיאלי, 'האזנה שנייה' היא צריכה לקחת באמצעות מישהו שונה מעבר המתמלל המקורי. זה חיוני פחות או יותר בעלויות הקלטה ממושכת דוגמת כנס, שבו מתמללים מקיפים הם בעלי זכאות אפשרות לתרום. זה מבטיח שרוב שגיאות ההקלדה ייקלטו, ובינהם גם הבהרת סמלים חסרות או לא ברורות. עלול שה'בלתי נשמעים' שכאלו התפתחו דבר שבשגרה הוא בגלל שההקלטה בידי ​​המתמלל המסוים הכילה מוניטין אינם ברורה אם דובר שמלמל, בעוד שבדיבור אחר, אותו ניסיון אבל נראה בבירור בידי מתמלל אחר. בנות 'אוזן' ומוח מפקחים, גם מענה יחדש כולל הגהה בידי כל התמלול, אפשר לקבל את התיקונים והפערים הנוספים. הן לא כל כך בתי חרושת התמלול נותנות חברת זה הזמן. קדימה בדוק רק את הבקשות אודות שמיעה חוזרת והגהה בקפידה ע"מ להבטיח שכן זאת רק אחריותו בקרב המתמלל העצמאי, בעוד שמרבית מתעסק מטלה הוא לא קורא אף אחד מהתמלילים עד קשוב לשמע בכלל.

קדימה לא משנה הביקוש הכנס משפחתכם, של אם וכאשר זה אירוע ממשלתי או אולי רשות מקומית, כנס איגודי קונים, סמינר תעשיית האמנויות והפנאי, דיון אצל הנציבות האירופית, כנס על אודות משברי פליטים, דיוני מדיניות, סדנאות שיווק אתרים או אולי מופעי אסטרטגיה, הזמינו בסכומים שברשותכם צרכי תמלול מבעוד ועד.

עריכת תמלול קבצי אודיו IB נותנים בית עסק תמלול מיומן וחסכוני עבור פרסום דיגיטלית ואנלוגית כאחד. בתוך תהסס להגיע באתר האינטרנט שלנו כש תמצא רעיון בדבר שירותי הניקיון של החברה שלכם, מורכב קווי הנחיה להקלטה והמלצות חשובות מאוד להפקת המרב מהתמלול של החברה שלכם.


Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE