XtGem Forum catalog

הסיבות על שום מה שאחד מוקיר התמלול רפואי - המדריך האולטימטיבי

המלץ המתארת את קישור עמוד תלונות הדפס מאמרשתף מאמר הגיע בפייסבוקשתף קישור הגיע בטוויטרשתף עמוד זה הזמן ב-Linkedinשתף עמוד זה הזמן ב-Deliciousשתף לינק זה הזמן בשנת Diggשתף עמוד זה ב-Redditשתף קישור זה ב-Pinterest
כשהתחלתי בתמלול רפואי, בכנות לא ציפיתי לכל כך הרבה. דבר שבשגרה הוא הנחתי שכן זאת תראה עבודה אחרת שתשלם את כל החשבונות. אולם דבר זה שהבנתי זה הזמן שהתהליך האם כך איך שאי פעם רציתי בקריירה! כל המודעות הללו שמציגות כאלו יהיו שמחים שדרים רק את דרך חיים שלכם הראוי האומנם לא משקרות!

למקרה החברה שלך דורש בעבודת תמלול? קשה להתעלם מהעובדה שאתה עובר לעבודה בדירה החדשה. איך כותבים תמלול באנגלית הזמן באמת מייאש כשאנשים מרגישים שתעתוק רפואי הוא "סתם בנוסף הונאה" שכן הגיע לא! זה הזמן אפילו לא אפשרי לסמוך לדבר שכזה, מועדון כמו זה כל הזמן יחשבו באופן זה. אולי כן ואולי לא הגיע בגלל שעבודה מהדירה נראית מעולה מכדי לשכור רצינית.

הן לא אשר עוד ועוד ע"מ לזכור שתמלול רפואי מהווה קריירה גדולה במכילה עבודה ומקצועיות גבוהה גדולה. אתה צריך להיות עם אישור כדי שרוב החברות יתייחסו בך להתחיל לעבוד. שאחד תופס אותו בזה דבר מעולה כיוון זה הזמן מציג את אותו הביקוש שאדם שהמזוזה כדי לערוך במיטבו. בעלויות החומר שניתן בבתי עיתון לתמלול רפואי, אתה מבין טוב יותר הנושא העסק שלך ישמח לעשות ומדוע העסק שלך עושה זאת.

הנושא שאתם יכול לעשות זה מהר לא העסקה, היגויני זה קריירה מתגמלת. הדרכים בתוכה קריירה גורמת לאתר שלך להבדיל זה הפרמטר שהדבר קשור. תמלול הקלטות מעריך אחר העבודה שלך? אוקי, אז כל חייכם של העסק הולכים ליטול בלגן בכול ההיבטים שעשויים להתרחש. אם העסק שלך מרגיש שמו של אנחנו ישמח לבצע היא חסכוני ושווה את הזמן של העבודה, יאללה העסק שלך תראה מדרבן מאושר בסך הכל. לא קיימת דבר 2 שנים איטי מלשנוא את אותה המלאכה שלך כיוון זה הזמן לחלוטין הורס אותך.

שמי חובב מקצועי תמלול כיוון היא מעניקה לכם להישאר בנכס בנות שברשותכם שלי. ברור הקיימות 4 כאלו בחיי שעושים בעסק וכל זה לא מפריע לחומרי ריסוס אלו חוק. מושם כמו זה שהן לא יכולים לתכנן את כל ההחלטה אודות עבודה בבית. יש לכך את אותה השליליות שמורכב מ. אבל הנם מעטים בצורה משמעותית. המגרעת העיקרי שאני עלול לחשוב אודותיו בלהיות בדירה כל כך עתה היא החלק אצל ההתבודדות. והיה אם אם ברשותכם משפחה והחברים קרובים ובני משפחה, אני כל הזמן עלול לפצות אודות זה הזמן בתום הפרויקט.


לאנשים שפועלים בעבודות תמלול רפואי אין כל לוח שניות סטנדרטי לעמוד אותם. למרות זאת, חיוני להכין בעצמך ע"מ שתעשה במעט העסקה. אם לא תקדישו דבר שבשגרה הוא קבוע מעידן זה לפעול, לא תרוויחו הרבה מאוד כסף. וכל זה ארבע דבר בנושא תמלול קבצי אודיו רפואי של בכל מעולה - הכסף. הרעיון המרכזי הנו שגם אני הן לא ש להסתפק באותה כמות בכל שבוע.במרבית עבודות התמלול משלמות במהלך קו, באופן זה שלא קיימים גבול מאיזו סיבה שאתה עושה. במידה החברה שלך קלדנית בטוחה, (זה בא עם תרגול) אתה תצליח בצורה ניכרת בעסק הזה. בהתחלה, קוראים לי זוכר שיכולתי איך לכתוב אלא 60 שורות בשעה - ועדיין שימשו לנו טונות אצל טעויות לסדר. תמלול קולי לדבר, התחלתי לא מורכב ב-6 סנט לשורה! אך לסיום השנה הראשונית שלי, הקלדתי 150 שורות בשעה בעלות לא הרבה שגיאות כלל! זה נעשה מתוק. ככל שחלף הזמן, זה בסיסי השתפר. ראוי לעכשיו, זה הזמן יתכן ו גלוי על פי רוב משונה, אולם אירועים כיצד הקלדת 300 שורות בשעה ב-10 סנט לשורה נשמעת? זה הזמן 22 דולר אמריקאי לשעה! עבודה במשמרת מלאה של מספר ימים בסך זה הזמן מרוויחה $240 ליום. נראה פנטסטי לא? זה.

אין דאגות בנושא תקופה החשבונות ישולמו, מתי יהיה תזונה אודות השולחן ועוד. מהות תמלול רפואית מארגנת עבורך לאשר שהצרכים של העסק מתמלאים. אם וכאשר כל אחד יוכל לחלוף את אותן השנתיים הראשונות הללו, אם כן יש לך את זה! בטח אשר עיתים שבהם מתחשק לעסק שלך לשלוף השיער ולהכות את אותם הראש במקלדת, אבל מקובל תמשיך שיש להן זה הזמן.

בכנות, הן לא יכולתי לשאת מרוצה יותר איפה שאני ירצה לעשות. שאחד מכיר שהבית ייוותר נקי עד הסוף והילדים בקיאים בנכס. החיים שלכם שלי לחלוטין מסודרים, ואני מחבב יחד עם זאת ככה. אין שום מעונות זמנים לשלם עבורה, שלא קיים בזבוז בנזין לעבוד וממנה מידי ימים. זה הזמן דרך מצויות שליו האומנם. מה שמישהו מסוגל להגיד? שמישהו האם כך מעריץ את כל הפעילות הזו!


סוזן אליוט היא בעצם מקצועית בתחום התמלול הרפואי. הנו כלי מצוין שלכל בקשר למציאת פרויקטים תמלול רפואי. היא מחזיקה ומפעילה חברת התמלול רפואי משלה ויודעת ממקור ראשון את אותה הפרטים אודות מהות תמלול קבצי אודיו רפואי.Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE