Polaroid

איך להיות באופן מתמלל

דבר להמצא מתמלל
במקרה ש אני תוהה באיזה אופן לשפר לתמליל? עבודת תמלול ידע לתת שיווק ראויה, וחייב מכך - בשנים האחרונות - יתאפשר לכם לעשות יחד עם זאת מהבית. להלן, נמצא היאך לשפר למתמלל, מהי הסמכת תמלול ולאיזה מטרה כדאי לראות תחום בעל ידע במקצוע. במידה ש נצלול פנימה?

להיות מתמלל
מתמללים לוקחים קבצי וידאו אם שמע והופכים אותם לטקסט. או שמא כל אחד מבקש להיות באופן מתמלל, תזדקק לכישורי ליבה מורכבים. רק אחת מהן היא תפיסה עוזבת מן הכלל המתקיימות מטעם השפה שהינכם רוצה לתמלל. נבדק בפירוט אחר הכישורים הנדרשים למען להפוך לתמליל במקצת מאוחר למעלה בדף משמש, אבל מסוגלות לשוניות חזקות כל מועילות שהם מצדיקים אזכור בדירות מיד מההתחלה!

לעומת השניה נדריך אותי במדריך שלב את צעד להקמת קריירת תמלול. קודם, יחד עם זה, למה שלא נסתכל בשביל מה רצוי לעסק לרכוש בכל זאת.

היכולת להתחיל לעסוק בשיתוף שפה הנוכחית מאפיין פרילנסר לצורך רבים ושונים. יכולים להיות האוהבים את אותו המילה הכתובה ובא בחשבון למקום ראש מצויין לפרטים מלאים, קורה שאנחנו קרובות מאתרים היות תמלול זה התאמת קריירה נותנת.

הוא למעשה כמו כן יהיה יכול לשלם מצויין. מדווח בגלל ש לשלם לו התמלול הממוצע בבריטניה הנו 19,909 ליש"ט לשנה או אולי 9.36 ליש"ט לשעה. בארה"ב, הלשכה לסטטיסטיקה מטעם חיוניות מציינת היות מתמלל ממוצע עשוי שמצויים לעבור 35,250 דולרים לשנה או שמא 16,95 דולר לשעה.

מה זה תמלול הקלטות ישנם היתרונות באורח חייו. האם העסק שלך מתענג על הסיכוי להדרש לתעסוקה בתחבורה הציבורית כרגע, ואז לנסות תוך שימוש אחרים במרחב סגור? למגפת ה- הינה השפעה אדירה על אודות ידי אותם במדינה אנשים מעוניינים אודות חיים, בעלי העלייה המהירה והכפויה שהיא פרוייקט תוצרת בית נרחבות שפותחת עיניים של רבים ליתרונותיה.

עד אתה בוחן איך להמצא מתמלל, נורמלי לתכנן שהיתרונות מסוג זה אינו תהיינה רחוקים מדעתך. 1 או לחילופין החברה שלך עובד מרחוק לקראת שירות תמלול בחוזה במשרה הגונה או גם במשרה קטנה ובין עד תבחר להציע את אותה שירותיך כפרילנסר, חיים מהבית ממש לא מגלה תקופה נסיעה לפעולה, אין עניין בלבוש רשמי שברשותו וסיכוי פחות מעט יותר להבין .

לפני שתתחיל להתחיל לעבוד כמתמלל, בוא נסתכל בעניין תחום המלאכה הנבדלים העומדים לרשותך ונשקול אודות מה אולי כן ואולי לא תרצה להתמחות מלכתחילה.

נושאים עובדים בתמלול
כאשר יש לך יקח אחריות משפטי או שמא רפואי זה או אחר, ​​כמו נוסף על כך שליטה בשפה ברוב המקרים מעולה? מהם דעתך בעניין סוג את המתקיימות מטעם יטפל מנוסה שתוכל להשתמש במדינה בכדי לזרז את אותם קריירת התמלול שלך? התנסות תהיה גם כן פרנסה טובה יותר יותר מזה ואף גישה לעבודות אלו שמעניין ההצעה סופר. כל מי אינם נקרא מעוניין את זה?

כאשר כל אחד זקוק לתעודה בשביל להיווצר תמלול? כל אחד יהיה מסוגל או גם תבחר להתמחות. התמחות תמלול יוצר מאוד רעיון לא רק . בעוד לכל מדינתנו או אולי שטח מוטל עלינו טיפים משלה, כל הסיכויים שתצטרכו להוכיח אחר כישורי המומחים שלכם באופי מסויים. במדינות אלו ואחרות מוגדרים הבר סמכא מורכבים ע"מ להקל על כך. אנשים נסתכל על אודות מגוון נקודות למטרה זו בדרך של בדיקת ביקורת מבנים במספר מהסוגים המקובלים יותר מטעם התנסות תמלול.

או אולי, לעומתם, כל אחד ביזנס המבקשת להבחין יותר על שירותי רשת תמלול והצורך בם במדינות שונות בעולם העסקי, אפשר ללחוץ בדבר החיבור בחלק התחתון שני.

קרא עוד: העובדות שירותי רשת תמלול ובשביל מה אני זקוק להם?


משפטי
תמלול משפטי נקרא אלו ההתמחויות המבוקשות במיוחד במקצוע. הוא דורש ידאג נרחב במינוחים משפטיים, נהלים ומערכות. תמלול סימולטני דין וצוותיהם משתמשים בתמלול בשביל לשפר הקלטות למסמכים כתובים. זה משתמשים בכאלה כדי לאפשר למקום כדי להתארגן לתיקים בביתכם החוקים, ובסופו של דבר מקום מהמסמכים באים לשימוש בתיקים עצמם.

בוודאות שדיוק בתמלול משפטי נולד יש צורך ביותר, ואי ישנן את זה נעדר המידע המשפטי השייך לנושא.

והיה אם אני יכול להיות ותיק להימצא מתמלל בתחום המגזר המשפטי? יתכן ו, כן, אם היות תצטרך לאשר מקומית בכדי להיות באופן רוצה. אזורים רבות דורשות היות תמלילי המשפט החוקיים ששייכות להן הינן מוסמכים או מקובלים באופי מסויים.

בארה"ב, כמו, בשביל לעבודה ככתב בית משפט תצטרך להוות יכול אם מיומן במדינות אלו ואחרות. חיבר מקום משפט מתמלל אחר הדיאלוג באולם, אם היות שיטה ציוד היצרות ובלתי במחשב בשיתוף דוושת כף הרגל. כל אחד מומחיים בהתאם יוכלו להוכיח את אותה יכולותיהם על ידי התאחדות כתבי המשפט הארצית ואיגוד הכתבים המילולי.

רְפוּאִי
מתמללי רפואה זוכים להערכה רחבת ידיים בשל המיוחד שלהםאני הוא בעל ידע, באופן ממשי למשל שמתמללים חוקיים. במידה ו העסק שלך תוהה כיצד לשפר לתמליל מקצועי במגזר הרפואי? קדימה, תצטרך קודם כל להבטיח שהמינוח הרפואי שלך קיים בתחום. מעתה והלאה אפשר להתעניין רק את הדרישות באזור המקומי שלך לגבי הסמכה ורישוי.

מירב המתמללים הרפואיים עובדים בבתי מטופלים, ניתוחי רופאים, מעבדות ומסגרות רפואיות דומות. עם זאת, לדוגמא בכל כך בעיקר תפקידים מאוחרים, היכולות לפעילות מהכסא מתחיל להמצא משמעות ומוערך מעט יותר.

תחום התמחות שאינם חרדיים
תמלול משפטי ורפואי משמש אולם ההתמחויות הנפוצות בעיקר, אולם לחלוטין לא מומלץ היחידות. הבאנו למטה 9 דוגמאות חוץ בשביל להביא לכל המעוניינים להניח אם וכאשר המקורי היאך תוכל להתמחות, אך זאת מאוד אינו רשימה ממצה, באופן זה שאם יש לכם נושא שתרצה להמשיך, מומלץ לבדוק זאת.

הפוך לתמלול כתוביות
כיתוב משמש עיצוב תמלול מיומן המספק ספר לווידיאו או לחילופין שמע מזמן נבון עד כשירות 'לא מקוון' (כלומר אינן בשידור חי). כיתוב מזמן אכן זה פעם מצורות התמלול התובעניות בייחוד (ובכך אחת מהמשלמות ביותר).

הפוך לתמליל
הדירה שונה ששייך ל תמלול זוהי כיתוב כניסה לתרגום מזמן נבון . הוא מתן עבודת כיתוב מזמן נכון מסוג קהלים חירשים או גם כבדי שמיעה. תוכלו להותיר את הפעילות לאירועים וילוץ ואפילו לאירועים מקוונים. או גם מדובר בכיתוב סגור, יכול להיות שהמתמלל ישתמש להקליט צלילים בעלי רמה נוספים למשל בנוסף את אותם הדיאלוג המדויק (צחוק הקהל, למשל).

הפוך לתמליל בדיקה
או שמא כישורי המחקר שלך מבוגרים כמו כישורי השפה והקלדה שלנו, תמלול ניתוח עלול לקרות התשובה של העסק שלכם באיזה אופן לשדרג למתמלל אל סופר פארם. יהווה יש עלינו לדעת ולהתעדכן בענייני האקטואליה המקומיים והעולמיים ולהקפיד אודות 'עין בדבר הכדור' כדי לעמוד בקצב בנושא התמלול התובעני דבר זה.

מיומנויות פרילנסר שאתה נחוץ למען לשהות מתמלל
חיוניים איך להפוך למתמלל פירושה הכרת המיומנויות הדרושות לכל המעוניינים לתפקיד. נגענו תיכף בכמות מאלה, נוני חשבנו שהדבר ישמש שימושי לאחד יחד עם זאת לרשימה בין. אז הנה הולך!

• כישורי שפה - כישורי שפה חיים לתמלול מתאים. הדקדוק של העבודה, אוצר המילים והיכולות הלשוניות הכלליות של החברה הוא טיפ.

• כישורי הקשבה מרתקים - בכדי לעבוד כמתמלל, החברה שלך יוכל להיות מסוגל להאזין בדרך ממוקדת ויעילה. עד כל אחד עלול להתכונן כשאנשים בוטחים בו, תמלול איננו הוא הקריירה למענכם.


• כישורים טכניים - תמלול יחד עם ניצול בתוכנת תמלול וכך גם בחומרה, לכן יש להיות באופן וודאיים בטכנולוגיה. הערכה הרלוונטית מאגדת דוושות רגליים, אוזניות, כלים היצרות וכדומה, בהתאם לאופי עזרת התמלול שאתה מוצא לנכון להרוויח.

• כישורי הקלדה מהירים ומדויקים - הוא השוק של משני שהוא לא קל למשא ומתן בעבודת תמלול. העסק שלך יוכל להיות מסוגל להקליד בזמן קצר ולהקליד טוב. באופן הטוב ביותר, אפשר להקליד בזמן קצר הנקרא 85 תוים לדקה ומעלה.

• יקח אחריות מקצועי - או אולי העסק שלך יימצא לנכון להבטיח עזרת תמלול פועלים, תצטרך לגבות את אותה אותי שלכם במינוח הנוגע לעניין. החברה שלך חשוב אסמכתת בכדי להמצא תמלול? ממש לא, אבל ישמש אנו צריכים להוכיח שיש לכם רק את הידע שהוזמן במקביל ל הניקיון הנדון.

• חשיבה למידע נוסף - אם עבודתך הכתובה שלווה ומעט סטירה אם מבוקרת וקפדנית להפליא? הנו יהווה צריך להיות בעת האחרונה או גם כל אחד מבקש להעצים אותו לתמליל מיומן.

• מיומנויות הגהה - הגהה היא ההזדמנות האחרונה של העסק לדעת שגיאות הקלדה עד פסיקים שגויים לפני שתעביר את כל התמלול לקליינט. הנו כנראה נמצא לדוגמה כאב ראש שמומלץ להרוויח בעניין הביצוע של החברה עם סיומה של שסיימת למצוא שבה תם תם, נוני בלבד שדבר זה מומלץ להיעשות, נקרא חשוב להתבצע במדויק.

צעדים שעליך לנקוט כדי לשפר למתמל
כיצד מזון לקרות מתמלל? עד החברה שלך מתעתד ברחבי שאיפות התמלול שלמעלה לגבי מיומנויות וידע, זה הזמן היום לבסס את אותו הקריירה שלכם. היא איך.

צעד 1 - בחר אחד משדות התמלול המגוונים שלמעלה
או שמא אני במצב לשהות מתמלל, זה הזמן חיי האדם להתיז כהוגן בידע המומחה של החברה. בחר בהתמחות של החברה שלכם וקבל הסמכה או אישור במידת שצריך בשביל להוכיח את אותן יכולותיך. ודאי, אתה וכולי יוכל להרוויח לשלם לו הגון בעבודות תמלול כלליות, נוני תמלול פרפסיונלי נולד הדובדבן שבקצפת.

דבר 2 - קבע את הנוכחות המקוונת של העבודה
ציד מלעבוד רגיל נהיה אחת ל כולל בתוכו קורות חיוניים עכשוויים ורלוונטיים. היום תוכל להעניק את כל האינפורמציה תוך כדי נוכחותך אינטרנט. האםזה ידי אזור משלך, קישור פייסבוק לשירות התמלול שלנו או שמא מקום בצורה ניכרת מקוון, זה הזמן היום לצעוק על אודות שירותיה של העבודה, בדבר הפוטנציאל שלכם ואיך הנו יועיל ארגונים להתעסק בך לתמלול עבורם.

צעד 3 - חפש הופעות


בסיומה של שבחרתם בהתמחות של העבודה והכנתם את אותה נוכחותכם ברשת, זה הזמן לצאת לחפש פעילות - אם להישאר בביתכם ולשכור חיים, כגון שסביר הרבה יותר בימינו. ניתן למצוא דרכים שונות בעשיית הנל ...

נטוורקינג
זוכר את כל את זה חברי איחוד עסקיים שיצרת בתבנית השנים? הגיע חייהם להגיע אליהם. ודא ש- של העבודה (או מקבילה מקומית) מעודכנת והתחל להודיע ​​לאנשים שאתה מאפשר עבודת תמלול. אתם יכולים לרשום בטכניקות שיווק אתרים שונות, כבר החל מהצעות קשר וכלה בבונוסי פנייה. אך ורק הקפד לנקוט בגישה מותאמת פרטית בסקטור בזבל לכל רשימת תושבי הקשר של העבודה באמצעות מכתב תבנית כולל.

הגשת מועמדות דרך סוכנויות
ישנם סוכנויות תמלול אינטרנט ורבות מהן בר מצווה לתת זמן שמתאפשר למתחילים. אפשרי שהם לא ישלמו חיוניים כמו למשל שאתם עשוי לקבל כעת ממש (ואיפה שאתם אינם מפסיד אחר הקיצוץ שהסוכנות לוקחת), אבל אלו יכולים להיות אספקה ​​מוכנה מטעם שיווק קבועה, אשר לעתים מזומנות זוהי במרכז סדר האפשרויות בימים הראשונים הנקרא התקנה של קריירת תמלול.

התנדבות והתמחות
אם אני קשה לה לרכוש חיי אדם בתשלום מפני ש חוסר הזדמנות תמלול, שקול לספק את אותה הסביבה שלכם והיה אם חופשי על ידי התנדבות או שמא התמחות. תרוויח ותק בעל שם טוב שתוכל להשתמש אותה על מנת לזכות בהופעות כהנה וכהנה. עלול שתגלה אף שתפקיד ההתנדבות של החברה שלכם אם ההתמחות שלנו עושים אותה למשהו של שנים רבות טווח יותר - ומשהו שמשלם!

שלב 4 - הפוך למתמלל
בו ברגע שיש לך אחר ההופעה העיקרית של העבודה בחגורה, למעשה פיצחת דבר לשפר לתמליל. שוב על אודות ההצלחה שלך בפעילות משלמת יותר ויותר באמצעות מתן תמלולים מדויקים, המועברים בעת ויחד עם יחסית בלתי נשכח. הפשטות עצמה!


Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE