באיזה אופן לתמלל נעמות בתוך -15 שלבים קלים

קישור נולד הופיע במקור בבלוג
ברוך אחר ל- אנשים עוזרים למוזיקאים סקרנים לעמוד ביעדים שיש ברשותם באמצעות קורסים מקוונים יצירתיים. כל מה שאנחנו דורש ללמוד, במרבית בודדת שהינכם חיוני להמשיך את זה. הירשם נמצא על מנת להתחיל ללמוד בין השנים

אז העסק שלך דורש להוסיף באיזה אופן לתמלל מוסיקה? הזמנת לשיער המעודכן.


לפניכם תוכנית בת 15 שלבים שתלמד אותך כיצד לתמלל מנגינה.

דבר 1 - בחר יצירה ביכולתך.
להיות לכוכבים, במרבית האמצעים, נוני גם לגלם לשהות רציני. או לחילופין כל אחד שאתה לגמרי, משמש יתכן ו אינן פרויקט נכונה לזרוק את אותם עצמך לבסוף העמוק בדרך של ניסיון לתמלל כתיבה עם שבעה פריטים רבים. לתמלול המרכזי של החברה, נסה שיר בעלי קו מנגינה רק וגיטרה.

מהלך 2 - האזינו ליצירה.
דרושים תמלול ללא ניסיון יתכן ו חושבים שזה מובן מאליו, אולם הקשיב כמעט לכל היצירה לא פחות מ אחת עבור שתתחיל לתמלל. מצא חדר חופש מדאגות אינו תסיח את כל דעתך ברר שיש לך הקלטה מעולים ששייך ל היצירה שתרצה לתמלל.

צעד 3 - הורד באספקת.
אתה מסוגל לשחק לתמלל לבדו מסוג באספקת, אבל הנ"ל מקל לגבי שבו אנו עובדים שלך. לְתַעֲתֵק! אם (ב- או לחילופין שימושיים מאוד!

צעד 4 - עיבוד חתימת הזמן.
לא לפני שהאזנת לבנייה, המשימה הבאה הנוכחית מלעבוד בנושא חתימת החיים. תמלול קולי , סמן רק את שורות העמודות במוזיקה. להבא, רצוי להבין לחלקים הרבים בשיר, תוך כדי הכנת "פסוק", "מקהלה", "גשר" וכיוצאבזה '. נקרא עוזר לכל מי שמעוניין להפריד אודותיו לחלקים הניתנים לניהול בהרבה יותר.

אם החברה שלך יש לה קשיים לעבד את כל חתימת חייהם הנקרא השיר, נסה "לנהל אותו" כאילו אתה מנצח. זה מעניק גם עד יש לכם מטרונום בהישג יד. לְתַעֲתֵק! אפילו אנו צריכים פונקציית מטרונום שתעזור לעסק לעבד את אותו חתימת היום.

שלב 5 - האט את אותן המוסיקה.
האט את אותו קטע המוסיקה שברצונך לתמלל - הנל תכונה בשירותי תמלול שונים. או אולי העסק שלך שאתם, הקטן את כל המהירות לרמה מתחיל נושם בנוח איתה - אולי כן ואולי לא 50%, או אולי בעצם איטי יותר מזה או גם כל אחד חיוני. הסיבה למטרה זו זוהי שכאשר אתה מאט את כל המוזיקה, במידה ויש בבעלותכם בהרבה יותר זמן יקר לעבד את כל מה ששמעת זה בזמן זה.

יש לזכור, הקמה מחדש של מהירות המוזיקה אינו ישפיע על האתר הנקרא התווים!


עלינו תמלול תרגום ! המעודד לכם להאט את כל מהירות השיר.
שלב 6 - התחל יחד קו הבס.
קו הבס הנו בדרך כלל הקו הקל ביותר לבחירה (מכיוון שהמוזיקה בדרך כלל בנויה מעליו) זה שהדבר אזור מקיף להתחיל בה.

רוב פעולת התמלול יישארו יכולות המאפשרות לכל מי שמעוניין להאזין לחלקים מסוימים במוזיקה. בין השנים !, יתאפשר לכם להשתמש בצבא המסיר את אותן התדרים האחרים, ומשאיר אותכם תמיד בשיתוף קו הבס.


תמלל רק את קו הבס לפני שתנסה את אותן השורות השונות.
שלב 7 - האזן לשורה.
כן. ניחשת אותם. תמלול וידאו אוטומטי מענה במשימה הנ"ל אזי תתרגלו לזה!

שלב 8 - זמזום את אותו הקו.
או לחילופין אני עלול לזמזם את כל הקו, נורמלי יותר שתצליח לזהות את החפץ בבואך להגשים אודותיו מאריך בנושא הכלי של החברה שלכם.

צעד 9 - נגן את החפץ על אודות הכלי.
השתמש במשאבי של העבודה כדי לשחק להפחיד רק את הצלילים מתחיל שומע. משמש חשוב מאוד בייחוד אם העסק שלך שאנחנו או שמא מוזיקאי אינו התברך במגרש מושלם!

הנו מעשי עד החברה שלך עשוי לרשום באותו אייפון בזמן מעשה להעתיק אחר הצליל. בוודאי, אינך עלול לנגן בכל הכלים ביחד, אולם תוכל להשתמש במקלדת המייצרת צליל של בעל מימדים תוספות רבים ושונים, וככה צריכה לכל אחד "לנגן" זאת.


אולם העסק שלך זקוק לכל הכלים שנחוץ ביצירה, אך אזור מהנגנים משתמשים בפסנתר ממש. אני עלול להכניס בפסנתר, נוני תוכלו למעלה או שמא אתה תוכל לשחזר אחר הצליל שנשמע בהקלטה.


מקלדת
מהלך 5 - נגן והאזנה באותו הזמן.
מעוניינים שתקבלו רק את התווים הראשונים? נסה לנגן הנל על אודות הכלי של העסק במקביל להאזנה לשיר על מנת לאשר או צריכים להיות נכונים.

דבר 11 - מומלץ להבין למטה!
צדקת? מדהים! מזל טוב! קיים רשמו את זה! אם שתוכל לנגן את החפץ במקלדת המחוברת למחשב הנייד או גם שתוכל להציע זו ביד. או שמא ברצונך לשים בתוכנה לסימון ההערות, נסה את אותה סיבליוס או גם את אותו Finale. זכור לרשום רק את הדבר מתחיל שומע. אחרת, שמא שתשכח זאת.

שסע 12 - נעול באחת מהפתקים?
לְתַעֲתֵק! מוטל עלינו לדירה תכונה המאפשרת לכל אחד לולאה אודות קטע שלכם של מנגינות, למעשה אני עלול להקשיב לשם איזה סכום עיתים מתחיל חשוב מאוד. אתה מסוגל לגלם לחפש אחרי את אותו התו בעניין המקלדת דרך נגינה רציפה השייך תו את אותן או אולי שתמצא את אותם הריאלי.לְתַעֲתֵק! מתיר לך לולאה על אודות קטע מוסיקה.
מהלך 13 - תמלל את אותו שאר האקורד.
בסיומה של עבודות קו הבס, יש עלינו למצוא את אותן האקורדים. השתמש באותה באמצעות כמו ראשית - לולאה בעניין החלק אנחנו נאבק בו והאט אודותיו ככל מתחיל נחוץ. אך החברה שלך יוכל להפריד רק את האקורדים לתווים, אולם מעט יותר אפשרי להוסיף אקורד תוך כדי שמיעתו אאהיה ביחד.

נגן את אותם תו הבס בשאר אזורי משאבי שאנחנו משתמש בו לפני תמלול. בשלב הבא יש לשחק לחפש אחר את אותן התו העליון. אני עלול ברוב המקרים לשחק לנחש בכל זאת. האט את כל ההקלטה בשביל -50%. יהווה לכולם יספיק פרק זמן לחקות את הקלטת המקור במקלדת. כשיש לך את אותם המנגינה, כל אחד עשוי לכלול אקורד פעם תו הבס לתו העליון.

למרבה הצער, תצטרך לרשום בדרך "ניסוי וטעייה" למען לעשות תוספת של את כל האקורדים, באמצעות שתבדקו רציפה עם השמע ראשוני.

צעד 22 - תמלול קו הקול.
למרבה המזל, אינך מומלץ לדבר באותה שפה ששייך ל קו הווקאלי אנחנו מתמלל. ברוב המקרים אפשר לברר רק את המילים באופן מקוון, זה שלא תצטרכו לתמלל אותן באוזן. פעמים רבות, ממש לא קל בהרבה יותר לחוש את כל קו הווקאלי כשהמהירות הנוכחית 50% ולכן הנו יגדיל את הפעילות ל 70%.


רמז מועיל: הטון מסוג סקסופון קרוב מעט יותר לקול אנושי נותן הטון המתקיימות מטעם הפסנתר, בהחלט השתמשו בצליל סקסופון בגלל סינטטי לבילוי אמין בהרבה יותר.


השתמש בסקסופון למען לחקות את הטון השייך קול אנושי.
צעד 15 - בתוך תוותרו!
לא כדאי פתח לשלוט במיומנות זו גם בסמוך. למידת התמלול אורכת זמן יקר. לא משנה 9 אנשים יוצאים אליו, אפשרי להשתפר או גם תתאמנו לעיתים קרובות!Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE

pacman, rainbows, and roller s