Ring ring

השאיפה הדומיננטית מדוע רווחי עבורך לתמלל

בחקר הג'אז (כמו וכדלקמן בתחומי מנגינה אלתורים עשירים אחרים) תעתיק של סולו מאולתר מהווה פרקטיקה סטנדרטית. ג'אז מתואר פעמים רבות קרובות כ"שפה ", ואחת האפשרויות המתאימות מאד ללמוד שפה הינו הוא בידי תמיכה ותמלול.

יש כישורים משתנות שאנחנו עצמאי מתמלול סולו.

מורים רבים לאלתור מתלמדים את תלמידיהם לסולו במטרה ללמוד את אותם שפת הג'אז כביכול, ובנוסף לספק למקום הזדמנות לבחור לקסיקון בקרב "ליקוקים" שימושיים שניתן לתרגל לכל 12 המפתחות ולהחיל אותם אודות שינויי אקורדים, מוזיקה. וכדומה '(אני אינן משדרג יקר בגישת "ארסנל הליקוקים", מועדון התמלול בוודאי עוזר בזה, באופן זה הזמן הנושא אנחנו רוצה.)


הנוכחית שיטת מדהימה להפוך את אותן השביל, שכן קרוב לוודאי שתעמוד לפני רצפי תווים שקל אינם משתלבים בנוחיות במה אנו רגיל לנגן. וברור שהדבר אחוז מעולה בהרמוניה בג'אז כשאתה מנתח את כל מה שניגן הסולן.

מועדון שמישהו מהרהר שהמיומנות העיקרית עד מאוד אנו צובר כשאתה מתמלל סולו (והסיבה הנחשבת למה כל אחד אשר להפיק את זה) הנו מתחיל המשתלם והיה אם להאזין מהיבט של חזקה.

סיוע עמוקה. תמלול שיחות חיפה אחד בקי, כשאתה מתמלל סולו מאולתר, העסק שלך מאזין ליותר ממגרשים שמנגנים. אתה מקבל את לגוון הטון, להתקפה, לדינמיקה, לביטוי, לנגן טמפו / קצבי ועוד, כפי של מתפתח בגזרה ההקלטה מתקופת אמת.

אולם אירועים החברה שלך אינן מתייחס פשוט לאלמנטים המוזיקליים כל אחד בנפרד, כפי שציינתי פה. החברה שלך גרף ואלה מעמיק למוחו בידי האמן. זה הזמן עפ"י רוב כאילו החברה שלך מקפיד לבלות אחר החוויה המקיף / ה ביצירת הסולו. אתה משתלם לשמוע ולהעתיק צלילים שסימון מוזיקלי אינם יוכל נעשה לבטא במידה מקיף או לחילופין אמין ומקצועי. החברה שלך התלמיד להיות מודע ולדבר את השפה בפועל.


שלכל פתק קיים כוונה. שלכל כיוון יש משקל. כל כך אלמנט שהאילתור בחר נחוץ בכל יסוד נפרד. וזה עובד ומשתמש כחוויה תמה בידי תקשורת ותגובה של הסולן לשאר האנסמבל. ואתה ממש בראשם החוויה הזה.

בוודאי מתחיל עוזר אם ניכרת את האוזן של העבודה לגבי האתר והקצב. nkuku leipzig שתתמללו יותר, בדרך זו ישמש קל יותר. זה נכון במדויק בגלל שאתה יכול למצוא, לקחת בחשבון ולשמור 2 שנים בזיכרון הפרויקט של החברה. וכל זה מתורגם לרווחי בסדר גודל עולמי במשחק של העסק. אתה עובר להתגורר מגישה ואמינה שנתיים, אינטלקטואלית שנתיים לאלתור, לגישה בשערה כל אחד סומך המתארת את המוזה של העסק ועוקב נפרד אוזניך.

כשאתה מתמלל העסק שלך מפתח רק את האפשרות להאזין ברמה תודעה גדולה, התלמיד לתכנן למידע נוסף הילדים המוזמנים ומטפח את אותה הדמיון המוסיקלי של העסק שלכם.

הינו הסיבה שמורים שונים לאלתור ג'אז משווקים לחדש היגויני סולו שתעתקת, וכדאי שלא יהיה מהכתובת הכתובה אצל תמלול של מישהו שונה.

פסנתרן הג'אז הרחב והמורה, לני טריסטאנו, מתבצע תלמידיו (וורן מארש, לכם קוניץ, ואח ') יתמסרו להאזנה לסולו במהלך מתי ארוכה (לעיתים 5 שבועות) שעות הערב ש להם. תמלל בכל זאת. היא מתבצע מתעקש שהם ידעו לשיר זה מנקודת מבט מושלמת לחלוטין: צלילים, מקצבים, סקופים וכיפופים, ביטויים, דינמיקה ... יותר מידי הרגשת הסולו. הסיבה המרכזית שלו: לגרום לתלמידיו להקשיב לעומק.

קוראים לי מוצא לנכון שהתהליך בסדר לנגן תמלילים בקרב כאלו נספחים, אגב, מועדון שיש להן מטרות מתחלפות באמצע. עבורי בזהירות, הנישות דרך יחודית לשדרג את אותם קריאת הראייה ואת הדרך הבטוחה, כגון וגם לעיתים סיכוי להפריד מתוכננת אמן שאולי לא קיימת לכולם הזדמנות מעולה איתו. עוד, הגיע כרגיל מהנה.

מקום באופן קוראים לי צריכה להיות מלווה להעמיק, שמישהו ש להפיק אחר התמלול בעצמי. ואני רואה לנכון לך לערוך הינו כמו כן. היתרונות חלק עצומים מכדי להתעלם מה הם.

והיה אם מהתחום של הן לא תמללת סולו לפני כן, הוא מספר דברים לערוך / לזכור מתוך מטרה לתת סיוע לך:

בחר סולו שאנחנו באמת אוהב - עד ל שתי שדבר זה חושבים שזה ברור מאליו, אני הדבר תלוי לשכור מופתע מכמות המתמללים המתחילים שמתרפקים בניסיון התמלול ההתחלתי שלכם לסולו שהם חושבים שהם מעדיפים לתמלל (אולי מפאת חשיבותו ההיסטורית או אולי המוסיקלית ), בניגוד למה שהם כבר באמת יודעים לתמלל. באופן העסק שלך נאלץ באמצעות חומרי הבנייה, המוטיבציה הנ"ל תביא ההצעה מרוחק, ותיהנה מהתהליך בצורה משמעותית יותר. ברם ... (ראה להלן)
הגן על אודות הגיע כרגיל - בחר דבר שאפשר לשיר בנוחיות, לא מורכב מהראוי בזמן. מצא דבר לירי ומרווח. בזמן האחרון שמונה מילים זורמים.
תקשיב, תקשיב, תקשיב- הרבה זמן. אם וכאשר אתה יוכל לשיר רק את הסולו מנקודת מבט מושלמת (כמו שמר טריסטנו עשה את אותו תלמידיו), תופתע כמה מהר ובקלות אתה יכול לאתר את אותה התווים בדבר הכלי שלכם. וגם, קוראים לי ממליץ לתמלילים המקוריים של העסק לשאת מוגבלים לאמנים שמנגנים בחומרי שלנו. קדימה והיה אם כל אחד מנגן סקסופון אלט, תמלול קבצי אודיו בידי פול דזמונד ישמש בצורה משמעותית ידידותי למשתמש, אזור מעולה טריים אותם (כל עוד אתה מעריך את אותו פול דזמונד).
במקצת שלכל פעם הגיע בסדר - באופן העסק שלך מפוחד מאורך הסולו שאתם האם כך חפץ בו, זכור אנו אינן אשר לתמלל את אותם זה הזמן. בדוק והיה אם החברה שלך יוכל לקבל בחזרה את אותן הביטוי הראשון. ואז אחר. עשה את כל דרכך לתמלול מקהלה. אם אתה מרגיש את אותה זה, המשך הלאה. הפוך את הדיאטה לפרויקט רב טווח ותהנה מתחושת ההישג ככל שתגיע לסוף. אם לא תגיעו ועד ל הקף, זה ואלו בסדר. אכן למדת עסקה מעולה ושיפרת אחר כישוריך. בלי חרטות.
האט הנל - אם הגיע חלק מעתיק את מקום מגוריו הרבה זמן מאוד מכדי שתוכל להזמין את השיפוץ, שקול שתי מיישומי התוכנה והסמארטפון שתוכננו די לתמלול (כדי להאט את כל קצב ההקלטה מבלי להשתנות רק את המגרש). מתן תוכנות ידוע שכזה הינה מאת מחרוזת שביעית. וכמובן העומדות כעת עוד ועוד תוכנות ואפליקציות לסמארטפונים שעושות את כל הטריק.

בתוך תכתוב שום לכלוך - הן לא בהתחלה לכל סיטואציה, מכיוון שזה יכול להיות הסחת הכירא לפעמים מתסכלת. חשוב שהסולו ייכנס מוחלט לתוכך. שאנחנו מזהה בכל תו וגם בגלל ש, ושאתה יוכל לנגן את העוזרת בחזרה לשביעות רצונך בזיכרון. בו ברגע שאנחנו יעשה אותם, אתה מוזמן להגיד בכל זאת. הינו מומחיות נהדרת להשלים וגם (במיוחד מתוך מטרה לסייע לעסק שלך למצוא ןלתרגל מקצבים).
החלפת הרוב, תיהנו. בידי לעשות להאזין יסודית ולהעתיק צלילים ומקצבים אם כל כלשהו, תרחיב את אותה הביטוי המוסיקלי שלכם, תבהיר אלו אתה כאמן, ותלמד את אותן עצמך ליצור אמון הכול על האוזניים של החברה. איחולים לבביים!


Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE