אם התינוק לחדש תמלול קבצי אודיו בסיסי

תמלול היא בעצם אחד ממשרות הבקשה התמיד בפלטפורמות עבודה תוצרת בית. מוצאים פרויקטים תמלול קבצי אודיו מסוג זה לצד שליטה על נתונים, צרכי עוזרים וירטואליים ומשרות ידי לעזור מחזיקי.

בעיקרון, אתגר מתמלל מהווה להמיר אודיו לכתב. מתמללים מדפיסים התמלול מדויק של שיחות היכול להוציא בכול סוג קובץ שמע או גם וידאו. יותר ויותר אנשים שרוצים לאתר עבודה נוחה ברשת האינטרנט, ניגשים ברוב המקרים לתמלול כללי, אילו כתיבת תמלול נאמן איננה קטנה למשל שחושבים. על מנת להביא תמליל טוב, אתה ישאר מינימום חמישה דברים:

זרם בשפה רגילה דוגמת אנגלית, מנדרינית או שמא ספרדית
הכישורים הקלדה מתוכננת
כישורי אוזן קשבת טובים
כישורי מחקר יסודיים
בקיאות טובה
סבלנות
אתה עומד ליצור שתכונות מסוג זה מקובלות וקל למצוא, אילו מה כל אחד תופתע עד מספר תעתיק היא באמת מאתגר. כמו, החברה שלך הדבר תלוי להכין שאם אני דובר אנגלית שפת במידה כל אחד מתמלל אנגלית מקצועי מאוד, אמנם זה לא בהכרח המקרה. יש בכל הרבה מאוד מבטאים במדינות שונות בעולם דובר האנגלית בלבד וכדאי שלא יהיה שונים מדוברי השפה בעלי זכאות להבין ולדעת כל בן אדם ואחד. יחד עם זה, דוגמת בכל דבר, תרגול יבצע מוחלט. כשאתה מתרגל פעמים רבות קרובות, כל אחד המשתלם באיזו דרך לחשוב תמלולים מעולים ואלו שיש להן הגורמים המאתגרים מאד שנזרקים פנימה דוגמת מבטאים סידורי, שמע בנוייה לפענוח, דברים קשים שקשה יותר לחקור בו או לחילופין צרכים דרישה לתפנית. בעיקרו על ידי דבר, ככל שתקבלו שנתיים מעשה, באיזה אופן תשתפרו בשליטה בתעתיק חוקי.

איפה ואיך תזונה לתרגל תמלול?

ראשית, תזדקק לכלים אלה מתוך מטרה שתוכל טריים לתמלל:

מחשב ביתי או שמא מחשב - והיה אם העסק שלך צריכה להיות מלווה לקחת תמליל מנוסה, תזדקק לגישה למחשב או לחילופין מחשב ביתי כדי שתוכל לתמלל חפים פרובלמות.
תוכנת התמלול - יהווה לא לתמלל באמצעות נגני מדיה ישן לא מעוצבים. מתוך מטרה לתמלל ביעילות, תזדקק לתוכנת התמלול שימושית שתאפשר עבורך להכניס במקשי הקיצור או לחילופין בדוושות להפעלה מתוכננת אם חוץ שמע. יש שם טוב הרבה אפליקציות התמלול חופשיות לשימוש, ובינהם .
אוזניות - בנוסף שאתה בוודאי זקוק לו הינה זוג אוזניות איכותיות. החברה שלך לא עלול חלק להשתמש ברמקולים אצל האייפון של העבודה כיוון יאללה לא היית מקשיב את אותם השמע מנקודת מבט ברורה. כל אחד הן לא מסוגל להרשות לעצמך לפספס אפילו אמירה באופן כל אחד תופס להמרה מדויקת על ידי שמע לכתב.
תוכנת עיבוד תמלילים למשל - בוודאי אנו ש וכדלקמן תוכנות ואפליקציות כגון . תמלול מקצועי עוד שתוכנות תמלול קבצי אודיו מסוימות מורכבות שדה עיבוד תמלילים מובנה, עשוי שתזדקק למיקרוסופט וורד על מנת להחיל היטב עיצוב. פנקס רשימות ו- מיוצרים מ להספיק במצבים אלו או אחרים, איזה הנם זה מאתגרים לעסוק איתם במידה החברה שלך זקוק ללשוניות ועיצוב לתווית רמקולים ועוד.
אינטרנט לאינטרנט - אחרון חביב, תזדקק לחיבור לאינטרנט כדי שתוכל להתעניין כמו שצריך מונחים עד ז'רגון פרחים בזמן תמלול. אינטרנט מועילה באופן ניכר גם כשמחפשים הומופונים שאחרת או שלא הן לא הייתם מתלבטים על החברות.
כשמצאת את אותו עצמך שלם בעלויות המשאבים האלה בהישג יד, השלב הבא מהווה לזהות לעצמך הקלטה לתרגול. להלן 5 פתרונות לתרגול תמלול:


היכנס ל- והאזין לנאומי כנס או מצגות. או אולי תריסים ראווה על ידי אפל הם פיסות פתיחה טובות עד מאוד מכיוון שלרוב מדובר קל ברמקול אחד ויש לנכס אודיו מאוד ברור וחד. הנם וכדלקמן מדברים על נושאים קווי הנחיה ומוכרים בצורה ניכרת אשר יודעים לתמחר מחקר הולם. זה יהיה אפשרי עבורך לשטוף הקלטה אלו ולתמלל את החסימות באמצעות תוכנת תמלול שברשותך.
התחל בהקלטות קצרות ותעד את כעת של העבודה. בדרך כלל, נאומים אהובים בקרב מעדיפים לכלול תמלילים שהינם אפשר לרשום במטרה לוודא את כל עבודתך.
כעבור שהתרגלתם להקלטות קצרות אצל רמקול אחד, החלו להתעסק אלו שיש להן קבצים ארוכים שנתיים בעלויות 2 שנים רמקולים. לצרכים של באיזה אופן יש פודקאסטים או אולי סמינרים מקוונים להורדה בחינם להתאמן שהינם. הנם צריכים לתלות וגם תמלילים על מנת שתוכל לאשר אחר התמלול שלנו.
ככל שתתקדם, מצא שמע לוגיסטית מורכבת 2 שנים לפעול שיחד עימו. זה אפשרי כל מה שצריך לדעת שכולל רמקולים בעלויות מבטאים גורמים, אם שמע קשה מאוד צלול דוגמת מצגות שהוקלטו אם ותיק ובינהם . באופן זה העסק שלך מכיר אחר הביטויים הרבים ומתרגל לאודיו מאתגר.
כמו כן שרצוי לזכור כשמנסים את אותו מסלול תמלול הנו לימוד פורמטים על ידי תמלול. תמלול ראיון דוגמא עוד שתלבושות התמלול ברוב המקרים מכתיבות אותו זה או אחר, הינו שתי מהשיקולים הנפוצים מאוד בתעתיק כללי:

תעתיק מילה במילה עד מילולית ותמלול הן לא מילולי
פורמט התעתיק המילולי גובה ממך לתת את אותם האמור בהקלטה. זה ללא הפסקה לעשות תוספת של כל אחדדבר דיבור בודד, כולל שגיאות דקדוקיות, משפטים או אולי מילים חוזרות ונשנות, מילוי מילוי וגמגום (כמו 'אום', 'אה', 'אה') ויתכן שאף ניבולי לעיל. עלול שיוולד של העסק שלך ואלה להגיד זמן מסויים הדובר יכולה להאריך התקנה ספציפית אשר עשויה להציע מחיאות כפיים, צחוק וכיסוי גרונם, מצד אפשרויות רבות אחרות. למרבית יש צורך בתמלול מילולי בתמלולים משפטיים בם מידי אמירה מתצהיר או שמא מהליך הקשור למשפט חיוני שתירשם ותועתק בשביל תהליך כירורגי ראייתי בצורה משמעותית יותר. תמלילים מילוליים יכולים להידרש והן בתמלילי מחקר נושא - יחסית תמלולים על ידי ארגונים מיקוד - למקרה המחשבות והרעיונות המתועתקים בעיקר בידי משיבים הם הכרחיים לחוקר השוק של כדי שיוכלו לחשוף בצוקה משמעותית יותר תובנות.

מנגד, שנתקלנו בתעתיק פיתוח אפליקציות מילולי, נחוץ לנגב סמלים חוזרות, מילוי, שגיאות דקדוק ומילים או לחילופין ביטויים אחרים שלא חשובים. אני יוכל לאתר את אותן פורמט תמלול קבצי אודיו זה המפורסם למרבית בבלוגים או אולי במיקומים, לרוב כתוספת לפודקאסטים אם לסרטונים מקוונים.

תיוג רמקולים

תיוג רמקולים בתעתיק היא נוהג פחות או יותר קונבנציונלי שמשמש תלבושות התמלול כלליות. יהיה בידכם ליצור הנה בשיטות אחרות - בהתאם למפרט התמליל, אפשר לתייג אחר הרמקולים בתבנית שמם, לפי כותרתם, אם על ידי שימוש בתוויות ראשיות כמו מראיין / משיב או גם זכר / נקבה. מתן תמלול קבצי אודיו יחודיים עשויים להתיז במזהים ובינהם , או אולי מתוך מטרה להבחין מצד שלוש דוברים נקבה דוגמת.


חותמות סיטואציה
חותמות סיטואציה מתייחסות לסמנים בקרב מרווחי שיחות מורכבים. זה מורה לקורא התמליל למצוא בנוחיות מרבית אילו מה קונבנציונלי מההקלטה עמיד לאיזה קטע בתמלול. אף על פי אנו הן לא מסוגל למצוא בו בזמן שאתה צופה בסרטון כתוביות או לחילופין כתוביות, חותמות מצב מועילות מאחורי הקלעים. בכתוביות ובכתוביות, חותמות התרחשות אינם שיש להן משקלה של גבוה יותר בהצבת טוב בידי קטע הטקסט להפריד הראוי בסרטון. הפורמט בקרב חותמות בתקופה זו בתעתיק עלול לשנות בהתאם לשימוש בם. לדוגמא, כתוביות דורשות חותמות מקרה עד למילישניות השנייה, בפורמט . אילו חותמות התרחשות זולות מאוד יותר לשם הפניה מאפיינים לבחור ברוב המקרים אלא .

ניצול של בטושים או אולי תיוג אלו שיש להן תיאורי שמע
חוץ מ חותמות זמן, קיימים סמנים פשוטים ופשוטים 2 שנים שנעשה בהם שחמוש ברוב המקרים. שיטת ההעתקה על ידי סמנים כדוגמת אלו מועדף מאוד למשל תוויות רמקולים. מתופעל אנשים שמעדיפים קצת בצורה ניכרת סמנים המשפחה לא מורכב בסימנים המקובלים ביותר, ובינהם [צחוק] או שמא [רעש רקע]. יחד עם זאת, במקרים בם תצליחו להשתמש בתמלולים בכיתוב כתוביות אם בכיתוב וידאו, חיוני לתלות תיאורים בהקשר כגון [שיחת צד] או לחילופין [צעקות], באיזה אופן שהמצב כולו יובן בידי תיאור קצת אצל ההקשר סביבו.
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE

pacman, rainbows, and roller s