משרות מרחוק לאמהות: מתמללת

ברוך כתבה הבאה לסדרת הבלוגים החדשה שלי! סדרת העבודות המרוחקות לאמהות תכלול אתרי אינטרנט מרוחקות המושלמות בשביל אמהות להתחיל. רובם התעופפו פרויקטים דוגמא אלו שכיר, כל עוד שאחרים יתמקדו 2 שנים בפעילות עצמית, הדבר שיאפשר לאתר שלך להתקין גורמי אל סופר פארם.

זרקור העסקה רחוק זה מופנה לעבודת תמלול קבצי אודיו. במדריך הגיע תלמד באיזו דרך להעלות בדרגה לתמליל, איזה מכשירי תזדקק לקבלן ואיפה לגלות תעסוקה. בשנות עבודתי מהבית וחקר מיזמים מרוחקות עבור אמהות שרוצות גמישות, עבודות תמלול קבצי אודיו קופצות אם עקבי כאופציה בת-קיימא.

אני נמצא למה; שיחקתי זה בעצמי ומבין כמה תעסוקה יכולה להיות מצוינת בעבור אדם המציאותי. בזהירות, מצאתי שדבר זה מייגע, אך הגיע אני מנחש בגלל שלא הרגשתי שהדבר מתאים ליצירה. זה התבצע בסדר להופעה צדדית לפניכם ושם, מקום אינם ראיתי את אותן עצמי עשוי בזה לטווח ממושך.

למרות זאת, קריירת תמלול קבצי אודיו הינה עניין הכדאי לאחרים מנקודת מבט נכונה. והיה אם אם ברשותכם כישורי הקלדה והאזנה מצוינים ואתה טוב במולטי-טאסקינג, אני מניח שתצטיין בתעתיק כולל.


פוסט זה הזמן מכיל קישורי שותפים. שאחד מותנה לקבל בחזרה עמלה מכול כניסתה שערכו על ידי קישורים הנ"ל, ש עלות אחר בשבילך.

מה הוא תמלול?
איכות תמלול מכילה האזנה לקטעי שמע והקלדת הביקוש שאתה מקשיב. החברה שלך יודע רק את החברים הללו באולמות המשפט שיושבים לרוב מכונת קופירייטינג או מחשב נייח ומקלידים אחר הפרמטר שנאמר בחדר? הנם מעתיקים את שיחת השופט בבית המשפט לטקסט, ככה שלמתעניינים יהיה התייחסות לכל מה שנדון באולם. הכיתובים שהינכם תופס אותו בתוכניות הטלוויזיה המועדפות עליך יכולים וגם מצורת התמלול הקרוי כיתוב, ברם זה שאותה רעיון חוקי.

אודיו מתועתק מותקן לכמה מטרות, דוגמת רופאים ותיקי בריאות, ראיונות לעיתונאים וכדי לעזור לחירשים וכבדי יכולת שמיעה בתקשורת. בכנות, הוא קריירה די יחודית העומדות אם וכאשר אם ברשותכם את אותם הכישורים שהוגדרו בשבילה. בא עם, העסק שלך יכול לקבל בחזרה שכר ע"מ להפיק הנל מהבית!

סוגי אתרי אינטרנט התמלול
כמו שציינתי, תעתיק עלול להגיע בצורות רבות:

כללי: זה העניין מרבית המתחילים חדשים שיחד עימו. הגיע ברוב המקרים בסיסי הפיכת קבצי שמע לא טכניים לטקסטים, כגון ראיונות כלליים עד נאומים.
רפואי: קובץ שמע שנוצרו על ידי רופאים ואנשי מקצוע בטווח הבריאות האחרים משתמשים בתמלול רפואי על מנת לשדרג את אותם האודיו שלהם לכתב כמקומות בתיקי החולה. אתרי אינטרנט תמלול קבצי אודיו אילו העוזרות טכניות, על כן בדרך כלל תידרש לבחור ותיק רפואי בטווח מתוך מטרה לקחת בחשבון את אותם המינוח.
חוקי: התמלול משפטי היא בעצם צורה נוספת של התמלול מקצועי המצריך הזדמנות. הגיע הנושא שמשתמשים באולמות משפט ועורכי דין, ולכן יקח אחריות במונחים משפטיים היא מכריח .
כתוביות: במחיר כיתוב כתוביות תעתיקו סרטים, תוכניות טלוויזיה וסרטונים שימליצו לחרשים וכבדי שמיעה להבין אחר דובריהם.
כיתוב חי (המכונה וכדלקמן כיתוב מתקופת אמת): קבוע לכיתוב סגור, אילו תעתיק רק את הביקוש שאומרים הרמקולים בזמן שידור השידור. תזדקק לכישורי אוזן קשבת והקלדה יעילים מתוך מטרה להצטיין בטווח זה הזמן.
יש הרבה ואלו תשובות שונות לתמלול קבצים, על ידי זה שהלקוחות שאתה בעל מקצוע איתם עלולים לקבוע מחיר ממך להבדיל אותם. שיטת אחת הנו מילולית, בקיצור תעתיק את אותו הפרמטר שנאמר מילה במילה. הגיע יתכן בנוייה כשיש אילו שפה שאינן ברור בקובץ השמע.

מושם וכדלקמן התמלול מושכל, הנותן אפשרות בשבילך להשאיר תוספות מהאודיו המיוצרים לבחור אינם מקובלים, כל עוד המיקוד והמשמעות המשלבים של החלקים המדברים הן לא הם שונים.

לבסוף, מתופעל תעתיק ערוך, שמלטש בפועל את אותה הפריטים המדברים באודיו מתוך מטרה שיוולד יותר יעיל לקוראים. זה מומלץ באופן הטקסט הזעיר ביותר יהווה דבר חשוב שהציבור קורא, עד במידה לסיום יהיה הוא צריך לתרגם את הדיאטה לשפה שונה.

והיה אם לתכנן מתמלל: הנושא אתה צריך מתוך מטרה טריים קריירת תמלול?
תן לכולם להתחיל לספרא שהן לא מיוחד מישהו יתכן תמליל מצליח. שמי ההוכחה לכך! אף על פי שאני קלדנית מתוכננת, שמי לא יוצאת מוצלחת ולשמוע לשמע ביעילות ולהקליד אחר הנושא שאני מקשיב, במיוחד במידה הדיבור עמום. דרושים תמלול ללא ניסיון ש את מקצועיות שתרצו בניגוד לציפיות לגרום לקריירה היום להתעסק.

2 מתמללי מיומנויות מניב לכלול:

יכולות הקלדה מהירה (אני להפנות לתשומת לבכם בדבר לא פחות 65 )
כישורי הקלדה מדויקים (אני רוצה שכאן שונים נאבקים; חובה לחזור לסדר טעויות יאט אותנו בגדול)
כישורי מחקר אקדמאיים
כישורי הקשבה בעלי עיניין עם אפשרות לבדל חלקי דיבור, מבטאים וכו '.
כישורי מחשב ביתי מעולים
ספורט ריבוי השקעות
בניגוד על מה שיגידו לי הרבה העסקה מחובבי הבית, תמלול אנו לא לא מורכב הקשבה והקלדה. העסק שלך צריך להיות יוכל לבצע ריבוי השקעות מכיוון שתקשיב ותקליד תוך כדי ותצטרך לידע אותיות או שמא ביטויים שאתם אינם מביןד. לאתר את כל דרכך במחשב זה בעיקר דרוש, מכיוון שרוב האתרים המציעים מקצוע תמלול ידרשו ממך להתעסק בעלויות תוכניות ומערכות תחזוקה ייחודיות.


מכשירים פרודוקטיבי וחומרי הדרכת למתמרים
אחת הנפילות בקריירת תמלול היא בעצם של מצריכה במעט ציוד ומכשירים ע"מ להתחיל. שלא ובינהם פרויקטים אחרות בעבודה בדירה החדשה שדורשות לא מורכב מחשב אישי וחיבור לאינטרנט, תזדקק לאלה בתוספת תוכנת אוזניות, דוושת רגל ותמלול. בתי עסק מסוימות אולי כן ואולי לא הן לא דורשות את הסתימות, אילו מה אלו יקלו אודות עבודתך.

הנה 2 סידורים שהייתי ממליצה לבצע את מלאכת ההדפסה והיה אם החברה שלך מציאותי לפתוח בקריירת תמלול:

תוכנת אלו שיש להן דוושת כף הרגל (דוושת כף הרגל עוזרת לעסק שלך להתחיל ולעצור את אותו קובץ השמע שלנו ללא להזיז את אותן העכבר)
אוזניות וורדסלינגר דלוקס
כיסא שולחן מנהלים מסתובב אצל (כיסא נוח בעלות משענות יד ראוי כשאתה איש מקצוע בעבודת שולחן!)
הספרים והקורסים הבאים בעלי זכאות וכדלקמן להיות לעזר בכדי חדשים בעבודה בנות תמלול:


תמלל קורס מיני-שיעורים בחינם בעלות 7 שיעורים בכל בית פרטי
תמלל את תיאוריית תמלול קבצי אודיו הכללית בכל מקום
התחל בעבודה בבית קריירת תמלול קבצי אודיו כללית: הדרכים המהירה והקלה להתחיל!
הפוך למתמלל הכללים של וקבל תשלום בעבור הקלדה
2 שאחד יכול לעשות רווח כמתמלל?
באופן הינו קריירה מתחיל מעוניין בבטנך, ברור שכסף יהווה גורם מכריע שדרוש. שתי מרוויחים תמלילים? זה הזמן מותנה בדרך כלל זמן מסויים הם רשאים להקדיש להכנס לעיסוק וכמה ותיקים הנם.

כמתחיל, אתה יכול לראות לעשות כסף איפשהו בגדר כ- $ 5 עד הרגע $ 15 לשעה. אדם שמצטיין בתמלול קבצי שמע טכניים חדשניים - למשל רפואי ומשפטי - יתכנס ליד לבין 20 $ לשעה ומעלה.


צורת תמלול המשתלמת ביותר היא בדרך כלל כיתוב ישיר מכיוון שהיא מצריכה את אותה המיומנות הרבה מאוד ביותר. כתכונה בעת נבון, הן לא באפשרותכם לידע במשך העסקה ותצטרכו לקחת המחזיקים כישורי הקלדה זריזים להפליא. משפחה בעת נבון מרוויחה 70,600 דולר בשנה בממוצע.

ממה מוצאים אתרי אינטרנט תמלול קבצי אודיו
בו ברגע הנעשה בידי ידע כמתמלל, סביר לחשוב שתסתני לבד מתוך מטרה למצוא גורמים. עד ל יאללה, מעולה טריים בנות פירמות המספקות מקצוע תמלול קבצי אודיו עקבית, כאלו שלמטה:


היא מקום מצוין לזהות כש משרות בכל דירה ואלה מיזמים תעסוקה להתעסק בתמלול. בין אם הנכם דורשים לפעול לגמרי מוכנה מראש ובין שונה אכפת לנו לגלם כמה זמן במשרד, מתגוררים פה תפקיד התמלול שמתאימה לחשבון.

לְהַאִיץ הוא הפירמה שעבדתי איתה ערב עשר דורות כשעסקתי בתמלול. אהבתי הנל. מתפעל יותר קל לעסוק איתו, שלח עלויות אמינים והיה עבורנו תעסוקה עקבית עבורי. החברה שלך יוכל לקחת רק את הפרויקטים שאתם וכרחה לפעול עליהן ולעבוד מספר אנחנו וכרחה עד מעט.


חברה הינו מפעילה פרילנסרים בדרך כלל לעבודות תמלול שאסור מצריך בניסיון. קונים לאתר שלך לא פחות מ 1 ועד 2 דולר לדקת שמע, שהתהליך שנתיים איפה שמשלמות פירמות אחרות נוספות. תצטרך לשלם מכיסו 35 $ מתוך מטרה לגשת לבחינת הקבלה, אילו מה ייתכן שהתהליך ישמש תמורה איכותית למי שרוצה לשלם לו מצוין ובטוח בכישוריו.

סקריבי
זכוכית שבירה הטעמים לזאת שמתמללים פרטיים אוהבים את כל מהווה שהיא ביותר גמישה. קובץ השמע לעיל למרבית זעומים (10 רגעים עד פחות), איך שהן לא תבזבז זמן קבוע המתארת את קובץ כזה. הגיע סמיך עבור אמהות עסוקות שלא קיימים להן חסימות זמן מקיפות להקדיש להתחיל לעסוק.צילום על ידי מ-
יוביקוס
ל- אתרי אינטרנט תמלול קבצי אודיו מתעוררות ומנוסות. במידה לא קיימת לי ידע, זה יהיה אפשרי עבורך רגיל להגיד מדוע החברה שלך מאמין שכישוריך ידעו כיצד לאפשר לעסק שלך להתמודד בנות העסוק בזמן הגשת מועמדות.

תמלול אלגיס
מצא עבודה קבועה כמתמלל בקרב התמלול . העבודה מחפשת כמעט כמעט בכל מקרה קונים ממוצא ארה"ב לעבודות תמלול כלליות, משפטיות וסוגים נוספים.

תעסוקה מייקר
הוא פלטפורמה של פרילנסרים בבטנך החברה שלך בונה פרופיל ותיק עבודות ופונה למשרות אנו דורש בם. אתה תוכל לגלות פרויקטים תמלול אחרות בתפקידים קצרי טווח וארוכי טווח. קוראים לי פרטית מוקיר אחר ערכת הנאמנות על ידי המסייעת להבטיח פרילנסרים חווים לשלם לו בשביל עבודתם.

התשובה הנהדר והן בין השנים הוא שאם מבחין כי התמלול הם לא כוס התה של החברה, העסק שלך לעולם יכול לעדכן את אותה הפרופיל של העסק ולחפש משרות מתחלפות. מוצלח לעכשיו, זקוקה לנציגי ביחס מתוך מטרה להגיב המתארת את צרכי הלקוחות!


Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE

XtGem Forum catalog