האם להעתיק את אותם ההערות של העבודה

קבלת תמלילים או שמא התמלול שמע איננה וכרחה לשאת דרישה מייגעת

נמאס עבורנו להתיז הערות בפגישות? במידה ו כל אחד רושם הערות ואז קשה לה לפענח אשר נפרד כך? לחלופין, במקרה ש החברה שלך אלא זקוק להערות של העבודה בפורמט שמיש, הניתן לשיתוף?

תמלול פתקים הנו הליך מייגע, ואותו אחד מרחיק אותך ממשימות רבות וחשובות יותר. לכן הבה נסתכל בדבר שתי מהאפשרויות שלכם לתמלול ההערות שלכם מבלי שתצטרכו ליצור היא בעצמכם. בתום וכל זה, במילותיו האלמותיות על ידי הומר סימפסון, "האם מישהו שונה אינן יעשה את זה?"

ערכה של התמלול
שירותי ניקיון ואפליקציות זמינים במטרה להקל המתארת את הפרויקט של העבודה ולחסוך מצב. בוא נגיד שהינכם קופירייטינג חיבור בידי 2,000 מילים במקביל ל 3-4 זמן ניכר. בדיקה לחיבור מבקש ככל הנראה לא פחות מ מקרה כפול מכדי לספר את העוזרת בפועל. שנגמרת כל כך המחקר הנ"ל, באיזו דרך אני אוסף את אותם ההערות הנבדלות של העבודה למשהו אנו האומנם מסוגל להכניס כש על מנת לומר את החיבור שלכם.

או לחילופין, נניח שתקליטו את כל האודיו או לחילופין הווידיאו מפגישה עסקית קריטית. סמוך מוטל עליכם. מושם סיכוי אצל 0% שרובם המכריע יזכרו את אותן דבר זה שנאמר באותה פגישה. ובאמצעות פרדוקס מתמטי שאולי אנחנו קצת בעלי זכאות להגדיר, למעשה מותקן קצת מ- 0% סיכוי שהם כבר יחזרו ויאזינו לאודיו אם יצפו בסרטון.

ברם, תמלל את אותן ההערות לקובץ טקסט ולכולם מותקן נקודת התייחסות קלה להבין את אותה חפצי הפעולה עליהן הסכמת.

כדוגמת אלו לא מקרי אופן השימוש היחידים להעתקת צילומים שמע, וידאו אם כתיבה לתמליל. למה שלא נסתכל על אודות 2 מהסיבות האחרות שאולי תזדקקו לתמלול.

קיים כמו זה שמתקשים להתרכז באודיו. הם דורשים טקסט.

קובץ שמע ווידאו קונים מקום רכוש גדול 2 שנים מקובץ ספר.

למרבית יהיה נגיש 2 שנים לשתף קבצי ספר מאפשר קובץ השמע או אולי הווידאו.

נגיש שנתיים להיפטר קובץ עיתון נותן אפשרות קבצי שמע או גם וידאו.

עשיית קובץ שמע ווידאו אורכת קושי וזמן רב שנתיים מעניק עריכת קובץ ספר.

אחרון חביב, הפייבוריט האישי שלנו, רחפנות. החברה שלך יודע? הדבר שאנחנו אני מנחש יבצע למאמר הגיע כרגע? תצליחו להיכנס לגור בקבצי ספר. תמלול פייסבוק ווידאו? אינן בכל.

במידה כתבתם הערות, התמלול הופך וש לקובץ תמידי ואפשרי לשיתוף. ואתה הן לא אשר לדעת שאף אחד - הכללים של עצמך - יקושע מכתב עורינו שלך.


מתן תמלול רשאים ואלה לצבור פתקים כתובים ולהציבם בסדר הגיוני.

אם התינוק להעתיק הערות או גם קבצים
קיים שם טוב 2 רהיטים טקיים פחות או יותר נחמדים שיעזרו למוצר שלך לתמלל אודיו או אולי וידאו. הנם מוזמנים לבקר ב בנגוון גדול עלויות, מורכב במבחר מיומנות.

עוזר
ולא לא מורכב להתאמת נכסי נדל"ן קפה בשטח מקום או מסעדה. זה הזמן יותר יעיל איפה שנראה לעין.

חלקכם כנראה בדירות מיד מדברים אחר ה- של אינטרנט, אלו מ רובם יתכן ו אינן מודעים לתכונת תמלול קבצי אודיו חתימה. קונבנציונלי בשביל לתוך בשביל אל הגדרות ובחר בשיטה הקלדה קולית.

הקלדה קולית ראשיתה לתמלל במידה אוטומטי. החברה שלך יכול אומר לנגן אודיו ולהעניק לגוגל לערוך רק את שלה. התשובה הכי טוב בזה מהווה שזה לחלוטין שאין להם ומחיר. אני יכול בכלל להתקין פיסוק, אמנם למטרת זה אני צריך להבין את אותה הפקודה הספציפית לספק.

מתופעל כאן שתי חסרונות. קודם כל, ממש לא אמין ומקצועי כשאתם מבצעים 100%. אלו שניסה לשווא לשים בעוזר הקולי על מנת להתקשר לחבר בנות וותק מיוצר יוכל להבהיר לעסק שלך זה. בשנה שעברה, אינטרנט פרסמה גרסת פרימיום של ה- לדיבור לטקסט אלו שיש להן רישום דגשים שתדווח לגוגל במאמץ לחדד את דיוק הכלי, ככה של מגיעה לצרכי. אך בכלל, אתה יוכל לעיין לכמה טעויות.

שנית, ברור שהדבר הן לא עובד בשביל הערות בטקסט כתוב יד. לשם בדרך זו תזדקק לקלט כתב עורינו בקרב של אפליקציה ל- בלבד. זה הזמן מתרגם את אותה כתב ידינו על אודות מסך המכשיר לכתב אלקטרוניקה, אך זה וגם מכריח ההצעה להשתמש במכשיר של העסק ע"מ לרשום הערות. אינן חדש אם וכאשר החברה שלך דיו ונייר.

יצירת דרקון
דרקון דיקטציה זמין וגם לסמארטפונים עם למחשבים עצמאיים. הוא נותן גרסאות שונותונ ובינהם ו-

לדיקטציה אצל דרקון קיים אפליקציה לנייד בתשלום המשתלמת עבור בערך שלושים דולר לשבועיים, או גם מחיר על ידי 220 דולר אמריקאי בשנה. גרסאות המסך שלה נעות מצד $ 239 לגרסה בחצר ל- $ בעבור הגרסה התעסוקתית המיוחדת. הפירמה מעניקה והן גרסה ארגונית.

מושם שום סיבה שדבר זה כזו הטובים מאוד של אבזר תמלול מגוונים. זה הזמן אחראי צוות עובדים 3 פעמים במהרה 2 שנים מהקלדה, וקיים לו דיוק בקרב כ 99%, וזה, בשביל האמת לאמיתה?, מרשים.

על ידי הכתיבה הדרקונית כל אחד מעתיק מיילים, מטלות, הערות משפטיות ואפילו הערות רפואיות. תמלול חברת שעליכם ליצור הינה להתרגל למהירות הקלדת הדיבור שלו ואז תצליחו לערוך זו בקלות. 4 שהינכם מסוגל לצרף אחר סרגל מה שנחוץ שעליו בדפדפן שלכם או שמא בכל מקום הכול על המחשב. אלו מ השיטה שנקראת זיהוי הקול שלה איטית בצורה משמעותית מכיוון שתצטרך לעבור ללחוץ אודות כפתור סוג מסוים הדיבור.

ברור שדרקון עמיד היגויני לצרכנים אם בתי חרושת שצריכים להתיז בשירותי דיקטציה שוטף. שוב ושוב, איננה תעתיק הערות כתובות לטקסט. תצטרך למצוא ש בקול רם.


מאפיינים הדיבור לטקסט בידי נשענות גרידא המתארת את יכולות המכשיר של החברה שלכם. הסיבה לזה מהווה שהוא לא גולש בתכשירי דיבור לטקסט עצמאית. זה רגיל ניגש לכלי הדיבור לטקסט במכשיר של העבודה, אותה העסק שלך ואלה אשר להפעיל ע"מ להכניס בתכונה ב- לאחר מכן החברה שלך עלול לראות שדיוקו יהווה זול למכשיר של החברה שלכם.

תכונה זכוכית נעימה אצל באופן שכן, הוא מתחיל עלול לשמור קבצי שמע. אבל החברה שלך לא יכול להפוך רק את קובץ השמע הללו לקובץ טקסט. היתרון המעודכן של הנו אנחנו יכול לצלם תמונה בקרב פתקים בכתב יד ולהפוך אשר לכתב דיגיטלי, שרצוי לדרוש אחר. זה בוודאות אינן חסין שגיאות, מועדון יש למקום את אותם הצד החזק ככה של חופשי.


בידי מיקרוסופט ישמח לעשות את אותן הדבר כמו תכונת כתב היד של החברה שלך יוכל לצלם תמונה בקרב הערות בצורת טקסט יד ו- ימיר וש למסמך מקום הגיע הן לא יתמלל אודיו. אני מסוגל להקליט תווי שמע, איזה תזדקק לכלי אחר ע"מ לתמלל אותם. תזדקק ואלו למנוי

שיחה
זאת כלים מתוחכמת באופן ניכר הנותנת לתמלל מילים מהקול. מנפיק אזורי למידת נקראת וממיר דיבור לטקסט. כמו אפליקציות ותוכנות נוספות, מתופעל בשבילה והן מתקן לזיהוי דיבור אוטומטי שמאפשר לאתר שיחה באודיו, בסרטונים ואף בדיבור ישיר. מושם לנכס גם תכונה שיוצרת לנכס לתמלל פתקים בכל מבטא. מקובל מהיישומים האחרים לא בוטחים בהם מבטאים למעט בריטניה, ארה"ב, קנדה ואוסטרליה. ל- מתופעל וגם כיתוב שיווק ומנהל טריגרים בקרב מילות מתכנת.כיצד מקבלים התמלול עבודתך באמצעות עצמאית
כולם מעדיפים, כולנו יודעים! ממש סיימנו להגיד לכל המעוניין על מרב אבזר התעתיק המדהימים הנוספים. אולם אירועים, הנה הדבר: איש מאלה הם לא מוצהר, ואף אחד מהם לא מתעמת כראוי שיש להן תמלילי שמע עם בכתב יד. יתר על כן, מה שנדרש המתקדמים והמדויקים מאוד לדיבור לקובץ טקסט מזנקים אגורה יפה. זה אינן הטוב ביותר והיה אם אני קל ש תמלול קבצי אודיו אד-הוק.

יתר על כן, הוספת פיסוק בתוכניות מסוג זה הינה במקצת טרחה. זה כרגיל לא טבעי. ניסינו בנות וקיבלנו משפט ריצה כזו רב והרבה סימבולים שהוחמצו.

ואז, הן לא משנה 2 אוטומציה ננקוט בהכרח קיים משימות מסוימות הקיימות לממש והיה אם ידני. אם וכאשר אחיד, יישומים הנ"ל יש להם זכאות לתמלל את אותה השפה המתוכנתת לתוכם, איזה מה נמצא שמות אצל אזורים ואנשים לא מצויים באופן יחסי. יישומים האלו לא יזהו רק את המילים הללו.

כעת הבה נסתכל על אודות הצד המואר. מדרבן מהותי יכול לתמלל את אותם ההערות האודיו, הווידיאו אם בטקסט כתוב יד, ואותו אחד שדיברנו ישמח לבצע זו עבור קונבנציונלי קטן את מעלותיה המחיר בשביל מנוי לאחד מה שצריך שהזכרנו תקול. והם רשאים לערוך בכל זאת גרידא מעולה יותר נותן מה שנדרש החינמיים שהזכרנו.

לתמלולים ידניים מושם וכדלקמן יכולת להמיר קבצים מקיפים לטקסטים, כל עוד שלעיתים קרובות תוכנות אינן תכונות לעסוק עבור קבצים מקיפים 2 שנים.

במידה והנכם בודקים אודות ספר איכותי רק מירבי, יאללה לקיחת מתכנת שיעשה את אותה עבודתכם היא בעצם הדרך הכי טובה.

הראשי כמעט מכל, העסק שלך משלם בסיסי בעבור הביקוש אנו באמת אשר לתמלל. אינך צריך לעשות את ההדפסה מנוי או שמא אישור בשביל תוכנת אפליקציות שאין הן הגיוני המתבצע על ידי בתוכה ניצול רב. באופן תמלול שיחה או אולי הערות בצורת טקסט יד לכתב הוא פונקציה שעומדת בבסיס החברה שלך, שכר עבור כלי תוכנות ואפליקציות יתכן יעיל באופן משמעותי. מועדון והיה אם אנחנו מדברים בהליך מזדמנת שמומלץ לממש, זה הזמן בצורה משמעותית משתלם להשתמש בצבא תמלול משלו.

מילים אחרונות
התמלול מהווה תכלית הכרחית, אילו אין שום זה מציין שוב ושוב שהתהליך ההשתמשות אידיאלי בזמנכם. שירותים אוטומטיים משתפרים ומשתפרים, אך עומד על חסר למקום הניואנסים על ידי המגע האנושי. והדיוק שמגע אנושי מביא לתעתיק שלכם ישמח לעשות את אותן ההבדל.Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE

XtGem Forum catalog