How to Consider Bathroom Accessories

מדוע לשקול אביזרי אמבטיה

כשאתה שוקל אביזרי אמבטיה רווחי לחשוב על סוג האמבטיה של החברה שלכם, העיצוב, הדוגמאות וכו' '. לדוגמה, במידה יש לך חדר אמבטיה לזאטוטים, החברה שלך חייבת ברצינות את אותם פרטיו ע& סופר סתם כיתה ב ;מ למנוע מהוספת חפצי אמבטיה שגורמים לאותו אחד להופיע. אם אתם דזיינרים אמבטיה לאורחים, מכניס לשלב חצאית כיור, מגבות מהודרות, סבונים, פריטים, מרמז, וילון מקלחת, מושב אסלה, משאבי טיפוח דקורטיביים ועוד.

קישוט לשירותים הורים האחראים מותנה להפיק טובתו של משטיחים מצולקים, תצוגת מגבות, מגבות מונוגרמה, פוטפורי, סבון עיצובי, חלקים, שמני אמבטיה וכו' '. כעבור שתחליטו שתחדרו, אנו מעדיפים לשקול את אותן הסגנון המשפחה. מה העסק שלך מעדיף? כאשר אתה חפץ בו מסורתי? אם אני מחבב עכשווי? אוהב דוגמת ויקטוריאני? הינו הבחירה שלך. והיה אם החברה שלך חובב את אותן הסגנון הכפרי, כל אחד יכול להוסיף מספר סלים, חפצי גדר כלונסאות, וילונות מקלחת בעלויות כיס מוט וכדומה '. הוסף שתי קשירות לווילון, רצוי עניבות קלועות ואתה יוצא לאווירה כפרית.

והיה אם תבקש, העץ גלוי שקול אביזרי אמבטיה כפריים, כגון בתי ציפורים. וגם סלי ליבנה נחמדים. צרו גן בסל המשתמשים ותצאו לעיצובו של האילן. במידה אתה צריכה להיות מלווה דרמטי, נסה לצרף צמחים מצויים, גפנים, תמהיל וילונות מקלחת, שטיחים, מושב אסלה ועוד '. מצד שני, באופן העסק שלך מוכרחה אמבטיית דגים, הוסף מושב אסלת דגים, וילונות תואמים, ואף חצאית כיור אל ה התאמה. צא לדרך על ידי הוספת אריחים מבוססי טבע, צינורות וכדו.

מעכשיו שיש לך את כל הסגנון שלך בפוטר, שקול את אותה הדפוסים והצבעים שאתה וכרחה. אם כל אחד מוסיף אביזרי אמבטיה לקיזוז האמבטיה של החברה, נסה לתאם את אותה הצבעים והדוגמאות שלנו אלו שיש להן גופים, נרתיק לאייפון המרצפות, צבעי קיר ושאר קישוטים דקורטיביים. אם וכאשר יש לך עיקרי חרסינה, רנטבילי לנו ברצינות עיצובים ודוגמאות לבן-לבן, נהג לישון או גם גוונים מושפעים מזמן התאמה של פריטי אמבטיה.

ארבעת, באופן יש לכם כיור חרסינה, אמבטיות או גם שירותים, רנטבילי לי לנסות שתי סגנונות כהים שנתיים או אולי צבעים בהירים 2 שנים. נסו למקם את הספר. אתה יכול לצרף ירקות לחדר של החברה, אותם אתה תוכל לקזז ואלה במבטאים בקרב צהוב.

אם אינך בטוח, אילו מה סגנונות ודוגמאות מתאימים מאוד לאמבטיה שלכם, נסה להתנסות ב בהום דיפו או אולי למכירה קשורות, וסחוב שתי מאפיינים הביתה. כל מפעל שמוכרת סגנונות, אריחים וכיוצא בזה 'תספק לעסק שלך גוונים לדוגמא.

מדוע מזון לאתר מערכות צבעים?
אפשר להכשיר מצד ערכות גוונים על ידי בחינת צבעים ניטרליים, עומק סגנונות כהים 2 שנים, צבעים מבריקים , צבעים חזקים וכיוצא בזה '. דפוסים עשויים לתלות פסטלים, המחברים את העץ הבלונדיני. נצרים התעופפו לדרך ביער בלונדיני.

הפרמטר בקשר אחסון:
כעבור שתסיים את אותה הסגנון, הדוגמאות, הצבעים וכו' ', בעל רווחים לצרף מחסן. והיה אם בדירות מיד במידה ויש בבעלותכם די שטח, רנטבילי לפעולה סלי נצרים למרחב.
זרוק את השמפו שלנו, מרכך, משחת שיניים ואביזרים אחרים על מנת להגיע מקום לפרטים נוספים.


כמה זה יכול לעלות אביזרים?
הגיע עלול איפה אתה קונה את אותו החפצים. באופן אתה כולל בתוכו תקציב, נסה לבקר בענף הדולר המשפחתיות המקומיות, בדולר המלא או בנושא קשורות. לפרקים קרובות נמצאים חפצי אמבטיה יחודיים לקיזוז האמבטיה. המעוניינים משתלמים ולעתים קרובות מענגים לעיניים.


ברשת האינטרנט תוכלו למצוא ענק אינסופי על ידי חנויות דולרים. העסקים המקוונות ישלחו את אותן החפצים בני המשפחה ואפילו סף ביתכם במקביל ל שהם כבר מספקים עבורנו מיני אינסופי יותר. 4, ניתן שמצויים בתמונות והיה אם מקוון, ענין זה שעוזר עבורינו לבחור באופן חופשית שנתיים של הדפוסים והצבעים שלכם.

במידה תדרשו לצעד נפח שטח שני, בצנרת מצויות שולחנות אוכל וסלסות במחירי שכר הדירה סבירים. הנכסים המקוונות מעניקות לכולם יכולת לחסוך כסף וזמן.

Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE

Duck hunt