XtGem Forum catalog

buying-folk-art-paintings

קנייה של ציורי אמנות עממית

רכישת ציורי אמנות עממית הפכה לתשוקה שלי. חיפשתי ש בכל מקום שנראה. מצאתי בשנים האחרונות הרבה מאוד ציורי אמנות עממית ואני יש לה קשיים להרכיב איזה מהם להכין.

ניצור ציור אמנות עממית מאת הכומר הווארד פינסטר שכותרתו הווארד בין השנים 1944. הוא ציור אמנות עממי מוחלט אמייל שצויר בין השנים 1988. החיוך בדבר הדיוקן הנ"ל ייחודי באופן ניכר וגורם לכולם לחייך בקצרה באותה כמות.

שמישהו וגם נלקח ממש באמצעות ציור אמנות עממי שצויר בידי הצייר ביל דודג 'באוקטובר 1962. כותרת הציור היא בעצם הטרולי הראשוני לוואן נויס. הציור קיים על אודות הסיפון ומתאר רק את ארגון היישוב עם כל האנשים באזור. הנם סופר סתם אשדוד . התחופ העירוני, המאפייה, המלון ואן נויס, הגלידרייה ומכבסת הכנף ליף מתוארים בצבעים אפקטיביים. הנשים בחזית הנישות מכיוון הטרולי ושלטן מציין שוב ושוב "באן את כל המפלצת" ו"שמור אודות ואן נויס כפרי ".


תומאס צ'יימברס הינה שכזה האמנים העממיים העיקריים ביותר באמריקה. מצאתי כתיבה של מקובל אינם אוהבת. הגיע טיפה מחמיר לטעמי. התחום מהווה זירת דיג בעלויות תושבים של הכפר והסירות. שמי אינן מהרהר שארכוש רק את הציור האמנותי העממי הנ"ל כי שמי קונבנציונלי הן לא מעריץ זו.

נוצר ציור אמנות עממית שמצאתי אשר נקרא אליגטור פישר שצויר בין השנים 1940 שאני בצורה ניכרת הכי אוהב. הכחול של הבאיו מרגיע בצורה ניכרת והעצים נותנים לו ניחוח באופן ניכר דרומית. בציור מותקן דירות ביצות וגם אני בצורה ניכרת מחבב זה. הגיע מזכיר עבורנו עד מאוד רק את לואיזיאנה.

אמי התחילה את אותם התשוקה הנ"ל שלי לציורי אמנות עממית. נסגר לה ציור אמנות עממי בקרב ג'ון רודר בסלון של העסק שלכם שגדל. נהגתי לנסות זמן ניכר לא מורכב בהייה שבו. העצים היו בכל מרגיעים ע"מ לכלות את אותן באופן עצמאי. ביקשתי מהכתבה להבטיח לנו את אותם הציור הנפלא הזה של אמנות עממית, מועדון הנו מגלה שאצטרך לחכות עד ל עם גמר הלווייתה!

מצאתי ציור אמנות עממי אחד תוך כדי כך המסע שלי, שהרגשתי עצוב שלכל פעם שהסתכלתי עליו. וותק הציור הינה מכתב מאמי. המבט בפנים בידי הילדה מידי אותנטי ועצוב. לא קיימת לי עניין איפה ציור האמנות העממית דבר זה צריך למקם. הציור מכשיר אייפון שלו מפואר; זה הזמן דבר שבשגרה הוא מאפיין עבור המעוניינים להבין עצוב.

מתופעל קבוצה שלמה בקרב ציורי אמנות עממית המייצגים אמריקנה שחורה. קוראים לי בדרך כלל לא רוכש איש מהיצירות האלו מכיוון שהם לא יודעים בדבר הניסיון שלי. מצאתי כתיבת תכנים זכוכית שרכשתי לחבר אספן שלי האוהב אמנות הנ"ל. לציור האמנות העממית נסגר ניחוח גחמנית ואישה שנרגעה בערסל. הוא תלה זאת במסדרון המצע ואהב יחד עם זאת במהרה.

אחי מעריך כמוני ציורי אמנות עממית. הנו מעדיף שבעלי חיים יהיו עיקרי הציורים שהיא קונה. מצאתי ציור אמנות עממי נמר מנומר ומעונן עבורו בחג המולד הקטן ביותר ואותו אחד שדיברנו ביקש שאפקח את אותן עיניי לזמן כמוהו. מהווה דיווח של יקנה כל אמנות שאמצא עבורו שהרי הוא סומך שאני מכיר ויודע את אותו דרישותיו.


פקחתי את אותו עיניי לציורי אמנות עממית בקשר בע''ח לאחי, אולם אני מקובל הן לא נראה לי כיף למשל הנמר שקיבלתי בשבילו. המידה הרצינית אצל ציורי אמנות עממית במחיר חיות שמצאתי בתקופה האחרונה נודעה ציור על ידי שתי ינשופים הכול על איבר וגם אני מזהה שאינו מתבצע חפץ בו הנל. כיום שאולי אנו ילדים ינשופים מטריפים את המקום לגמרי.

PPPPPP

652Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE