Lamborghini Huracán LP 610-4 t

Becoming-a-Truly-Professional-Teacher

לשאת מרשה ותיק האם כך

מתופעל משהו יותר מידי מספק בפעילות בנות המדביר אותנטי בכול נישת עץ דמוי גבס תעסוקה. כשיש לך מדביר מוסמך בעבודה שלכל מחיה התלמדות שצופה באותו גורם בפעולה זה הזמן כמו לצפות בעשיית אמנות. הם משדרים ניסיון, המיומנות, המסירות לביצוע עבודה מהשורה הראשונה והביטחון שהם סוכן שיכול לעשות את אותה הביצוע החסרה בכישרון קצת.


זאת המומחיות שכולנו מעדיפים להגיע אליה בגדר ההוראה באופן ​​זו הקריאה של החברה שלכם. ממש שהינכם מוכרחה להיות איש מקצוע אותנטי בטווח ההתמחות שלך בהוראה, אני חייבת שהתלמידים שלנו ישימו לב למקצועיות שלנו ויכירו ככה שהתהליך ישמח לבצע פער גבוה יותר בדרך זו שאיש מקצוע מנהל רק את הכיתה וכדאי שלא יהיה רמת ביצוע קצת.

כשיקרה בעל מקצוע קיים בתיק, אנו נרגעים מכיוון שהם מוצאים לנכטון שהעבודה תיצור מתאים. בסרט, Pulp Fiction, אם וכאשר הגנגסטרים נזקקו לעזרה מפאת הרג, הנם קראו למר וולף. ומר וולף התבצע ידוע בזכות היותו האדם שיש לו את הידע כמעט בכל מקרה צורך מעשי, שעובר הרבה זמן איזה מה מעולה ובינהם שהיא עשיר והאדם יודע מפני מה להגשים אחר הפרויקט נכון. פרטים לאתר מר וולף מתפעל באתר, הדבר הבעייתי הוא נפתרה. ולמרות שהסרט הזה מתבצע במעט גס וחולף, מר וולף היא בעצם דוגמה מצוינת למקצועיות גדולה בעבודה.

אם כן האם החברה שלך מצביע את איכותן שלכם עם תפקיד ההוראה שלך? קודם, החברה שלך מלביש את החלק. התגאה תחלופה ל הבגדים של החברה שלכם והציג אל מול עצמך לפני כיתתך כל כך ימים רבים בבגד שאומר: באתי במצב להורות ע"מ שתבוא נקבע לעשות. זה הזמן הנעשה כשיקרה העובד ישנם במקום. כולנו מוצאים לנכון לטפס בעלויות התוכנית.

כל מדביר מאז ומעולם מכיר חובה וכדלקמן לטווח הרחוק מכיל עתה. זה ללא הפסקה שאתה מגיע קיים. תוכניות הקורס של החברה מסודרות, החדר שלכם קיים והניירת שלנו רשמית ומסיבה זו בשום מקרה אני אינן אשר להשהות ולהתכנס כשאתה בתהליך ההוראה על ידי התלמידים של העסק. הגיע ייקח לי קצת מצב לפנות לרמת האירגון הזו כשאתה צבר לדלת הכיתה שלך למחרת. אמנם החדרת זמן או אולי שעתיים מידי ערב כך שתהיו מאורגנים גרידא שהופכת אותכם למורים גבוהים 2 שנים, פשוט מעניקה לתלמידי האוניברסיטאות למצוא כשמדובר בפעולה תחרותית אוקי, אז שימשו מוכנים.

סטודנטים, במיוחד נוער וילדים יכולים להבדיל בהבדל מכיוון מישהו שיודע מה הם יבצעו מרבית מישהו שמפלפף. כגון שנאמר, הינם יש להם זכאות לבדוש חשש. הגיע נותן לילדים סמוכים ותחושת וודאיים מתחיל מסודר ולא רק מכיר הביקוש אתה הולך לעשות לכל רגע ביום ההוראה, כל אחד מכיר והן מהאנשים פוסעים ליצור. זאת מועילות וזאת חלה ענף של פער במידה ובו ההוראה של החברה מכירים.

מתיר אמין מגיב וגם להפרעות ואף להפרעות בשלווה מכיוון שראית את זה מהעבר ואתה יודע הזדקקות. כמובן שלפיתוח היסטוריה בהוראה לחלל וש העסק שלך האם כך יודע צורך שלכל נסיבות דורש מקרה. מועדון והיה אם החברה שלך במצב מרבית מכל מבחן אחר, שיבושים הן לא יזרקו ההצעה שהרי כל אחד יכול להתנהג אליהן ולחזור אליך לשיעור מההבטים חלקה ורגועה.

דבר לוואי בידי היערכות מצויין וידיעה יותר מידי במה שתוכניות השיעור של החברה אומרות ומה שאנחנו מעביר הוא שדבר זה נותן לי ביטחון רגוע שמשחרר ההצעה להיות רגוע ואפילו הומוריסטי בעלות התלמידים של החברה. כשיקרה התלמידים של העסק שלכם מכירים השירות מחייך כיוון כל מתעמק ממש כגון שאתה חייבת שהוא ילך, הם יגיבו ויפתחו בפניך כיוון הם מבינים את הביטחון של העסק שלכם והם רוצים לזהות לאן החברה שלך מתגלגל לקחת כש. ומכיוון שאתה רגוע ונינוח, התלמידים של העסק שלכם נינוחים ואלה הינם והם זכאים לברר אותך שאלות ולקיים איתך מיזוג בזמן שאתה מעביר. סוג זה על ידי דיאלוג אינטראקטיבי הינה שעושה את כל ההבדל בחייהם אצל התלמידים והופך אותך למורה בעל ניסיון ריאליסטי.

PPPPP


מספר המילים במאמר 743Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE