Snack's 1967

The-Birth-Control-Patch

שינוי לטובה אמצעי מניעה

והיה אם העסק שלך אינן הכי אוהב ללבוש אמצעי מניעה או גם להיות את הדירה השיטה שנקראת הפה, אתה עלול לסטור את הדבר לעור שלנו שכן מושם טלאים למניעת הריון בשווקים.

המדבקה למניעת הריון הינה כתם דק, בצבע בז ', מספר וחצי סנטימטר מרובע שמורחים המתארת את עורינו. כל תיקון מכיל הורמונים המשחררים חומרים כימיים לזרם הדם של החברה שלכם.

הכימיקלים הנמצאים במדבקה הם פרוגסטרון ואסטרוגן שנועדו להימנע ביוץ של שחרור ביצית מהשחלות בעת מחזור השנתי של נקבה. כשזה מנקה, ילדה זכאית לקיים יחסי מינו של ללא סיכון לקפוץ להריון.

מדבקת הלידה והן יעשה דבר חשוב אחר והיא מסמיכה את אותו הריר המיוצר בצוואר הרחם ומקשה על הזרע להגיע אחת לביצים. מידי פעם, ההורמונים עצמם מיוצרים מ להשפיע הכול על רירית הרחם ולכן באופן אחת ל הביצית תופרה, היא תתקשה לחבר את אותן עצמה לדפנות הרחם.

נִפלָא הולם בתיקון למניעת הריון נעשה אודות ראשית המחזור החודשי שלה. הגיע יוחל על העור במהלך 3 שבועות ברציפות ואז בשבוע הרביעי היא בעצם תתקיים ש טלאים על מנת שתוכל להשיב את כל המחזור החודשי שלה.

יש למרוח את השיפוץ הכול על אחד מכל ארבעה שטחים בגוף, במילים אחרות בבטן, בישבן, בזרוע העליונה או בפלג מוסד עם חשיבות רבה. הטריק מהווה לוודא שהתיקון מושג באותו זמנים בכל שבוע מכיוון שזו הדרך היחידה לאשר של עשיר.

סופר סתם גן יבנה מזה, והיה אם תחליט להשתמש שינוי לטובה ביום שלישי, מושם להחליפו ביממה שלישי כל שבוע שלאחר מכן. לאחר שתסיר רק את הישן מתופעל להשתמש את אותה הפוטנציאלי קרוב מאוד לאזור הקודם מכיוון שהדבר מפחית גירוי בעור. בתוך תמרח את כל השיפור העתידי במידה העור חתך, סוג אדום עד מגורה.למשתמשים בפעם הראשונה במדבקות למניעת הריון חיוני להתיז באמצעי מניעה אחר במהלך 7 הימים במקום ראשון בקרב אופן השימוש. זה כשל במקרה של שיפור דרכי מניעה נופל.

טלאים למניעת הריון הינם כהים למים וזיעה באופן זה שתצליחו להחליף לערוך את אותן שגרת חיים שלכם. לא קיים למוצר שלך למרוח סבון ומוצרי עור סקי נספחים בגלל שהתהליך עומד להשפיע אודות יכולתו להדביק את אותו מחייב.

מכיוון שהתיקון למניעת הריון משחרר לחומרים כימיים לזרם הדם, אתה תלוי להיתקל במקרים לוואי מסוימות. זה הזמן בסיסי כאבי בטן, הבנה בשדיים, אגירת נוזל או אולי מתח דם מוגבר, דימומים לא מושלמים, כאבי ראש, כאבי מחזור ובחילות.

אינן כל הנשים עשויות ואלה להכניס במדבקות למניעת הריון. במידה אתה בן 35, סובל מקרישי דם, מיחושים, סוכרת, למשקוף דם ניכר, כאבי ראש, גידול נודע או חשוד, הפטיטיס, חיידקים שונים לב ואלרגי לטלאים, כדאי לראות טכנולוגיה הויזואלית אחר למניעת הריון.

תרופות מסוימות עלולות והן לסבך את אותן היעילות של מדבקת הלידה. האלו מכילים בתוכם אנטיביוטיקה מיוחדת המשמשת להחזקה בהתקפים, מיגרנות ושחפת. כשאתה מעביר במחיר הרופא שלנו על האפשרויות למניעת הריון, מומלץ לחלוף מחקר גופנית ולחשוף בפניו כל מידע קשור לנושא נפרד בנושא מצבך הרפואי.

נוח לשים במדבקות למניעת הריון. אני אלא מכניסים אותו לאותו מקום בכל שבוע והכי מעולה, זה הזמן לא גורם להפרעות כשאתה מאוד יחסי מין.Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE