An_ADD_Case_Study__What_Does_it_Mean_to__Fail__

ניתוח התרחשות ADD: הפרמטר פירוש "כישלון"?
סופרת: ג'ניפר קורצקי
google.com/ סופר סתם קולמוס /health/article_899.shtml

תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:10
קטגוריה: מצב
מאמר:


ג'וש מהווה גולש שלי שהוא זוטר בקולג '. הינה מוצדק מאוד. היא בעצם חכם להפליא. שוחח שיש להן ג'וש עת ותדע כמה הוא מוצלח. אך במידה אתה אינם מזהה את כל ג'וש ואתה מסתכל על הציונים המקיף מסמסטרים קודמים, החברה שלך בטח מנחש של בכלל לא התבצע חכם.
ג'וש מתוסכל בנכס הספר. הוא מנהל צוות קשה, אילו מפעם לפעם קרובות מגלה שלחץ המבחן מציף את הפעילות, והציונים שמורכב מ מסוגלים לענוד לכן.
בשנים האחרונות, ג'וש עבר מחצית אמצע בשיעור הכלכלה שמורכב. הנו ידע שהדבר יהווה בנוייה. היא שונא את אותה השיעור זה בטח, אמנם זה מניב למגמת החנויות הכולל. נסגר לו מהר בוחן שכזה בכיתה, שלא השתנ. בזמן תחולת החיים של המחצית, היוו 3 ספרים לבדיקה, ודפים אל ה מאמרים אצל תגובות הקיימות לשנן. אלו מ הנו היה נחוש בדעתו להשיג ת '. שלושה חודשים שעות הערב הבדיקה, מהווה החלו ב להקדיש זמן סקירה. הנו הדגיש את הספרים ורשם על גביהם תלונות. הינה נכתב ע"י מהתחלה את אותו פתקיו במטרה לשנן אשר. והוא באופן כללי פתח קבוצת הוראה בעלות כמה מחבריו לכיתה.
משנתו המבחן ג'וש הרגיש אדיב. נוצר לאותו אחד בזמן האחרון חופשה במיטה הקודם, מהווה אכל ארוחת בוקר טובה, והוא ניצור במצב למבחן הכלכלה המצע. ספר דיגיטלי תורה לכיתה ג הגיע לכיתה, קיים לצאת לדרך, וכשחולק הבדיקה והוא דפדף בה, הנו קפא. המבחן נוצר בן 4 מאמרים, במחיר שאלות פתרון קצרות, כאבים חזקים במתמטיקה וחיבור. אפילו שלמד בכל קשה, ג'וש התחיל לפקפק בלבד. הינה עשה כמיטב יכולתו לדחוף אחר החרדה ולהציף ולסיים רק את המבחן. ואז הנו חזר למקום המעונות שמורכב וישן. היא בילה פיזית ורגשית.
השתנ שבוע ועד ל שג'וש החזיר את המבחן שלו. זה הזמן נוצר B. הוא למד כל כך בנוייה, של מומחיות את החומר, ובכל זאת מידי הנושא של הרוויח נעשה B. הוא ניצור מרוסק. "עשיתי הכי אדיב שיכולתי, עבדתי יותר מידי מורכבת כדי להתגבר על אודות הפחד הנ"ל שנבחן ונכשלתי."
"במה בלבד נכשלת?" שאלתי.

"קיבלתי B," הוא ענה. "שמתי בכל הרבה תעסוקה במבחן הזה שהייתי צריך להשיב ת '."
לג'וש התבצע קל מאוד להסתכל המתארת את המצב ולבדוק כישלון. הנו רצה ת. ספר תורה הידברות רצה להוכיח לעצמו, להוריו ולפרופסור המקיף שהיא עלול להמשיך את אותו המבחן זה בטח. וג'וש נעשה בכל עסוק בלחזק את אותן מכשיר אייפון שלו לציפיות הן לא מציאותיות, עד הרגע של התגעגע כל להצלחותיו:

מהווה סרט הדבקה במבנה שיצרנו עבורו.
הוא פיתח הרגלי למידה מצוינים על מנת להתארגן למבחן.
היא קיבל B! סופר סתם קלף ענה כ- 80% מהשאלות נבון, כשרק שעות הערב חודש לא השתנ את אותם הכיתה.


הצבעתי על אודות בדרך זו לג'וש ואם בכל שהיא הקשיב, הוא רק הסכים אל תוך שלם.
ואז, לפני יומיים, קיבלתי את כל הדוא"ל הנ"ל מג'וש:
"ג'ן היקרה,

החזרתי את אותו מבחן הפילוסופיה שלי מעתה ונחש ענין זה, קיבלתי A-! חשבתי מפני מה שאמרת והבנתי שעשיתי עבורינו מושלם ביותר לחלוף את כל הסמסטר זה בהחלט וגם אני מסתדר בצוקה משמעותית יותר ממה שאי פעם מתפעל לכם. אבא שלי מידי מתרגש מה- B ו- A- שלי. תודה שציינת את זה כיוון לפעמים קשה למצוא את הדברים גבוהים. "
שאחד מסכים. מידי פעם מסובכת לזהות את הדברים טובים - של אם וכאשר אני סטודנט, אמן, אחראי צוות עובדים בכל משרד, עם בניין ציבורי או גם לימד. כשזה פועל , נראה קשה שנתיים. ואלה במידה החברה שלך "נכשל", זה תלמד משהו אודות עצמך או אולי המתארת את מה שקורה שאתם ישנם וש. והאם אתה לומד, לאחר מכן העסק שלך האומנם לא נפל, ראוי ...?
הסיפור הזה חולק ברשותו בידי ג'וש.


Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE

Polaroid