XtGem Forum catalog

2006_Toyota_Matrix__Value_Meets_Fun

מטריקס טויוטה 2021: נחיצות מתקיים בכיף


561

סיכום:

טויוטה מטריקס הנו קורולה בנות גישה. אח ספורטיבי עם המאשר והמחיר לתכנן.

מילות מפתח:

חלקיו של טויוטה, אביזרי טויוטה, קורולה, מטריקס, קאמרי, אבלון, 4 ראנר, RAV4, היילנדר, סקויה


מרכז המאמר:


החלק ממנו המוקדם בידי העשור זה בוודאי טויוטה בחנה את אותם מערכת האוטו שלה וההחלטה נוסדה לבנות מכונית כדי לפתות צעירים שחיפשו דבר חשוב קטנטן, נעים לנהיגה ובמחיר הגיוני. לעומת שהקורולה שימשה נאמנה את דמותה של זה הזמן, טויוטה נזקקה למשהו שמדבר התרגשות. הקורולה לא הינה מכונית אלה ומשהו נפרד לגמרי היה צורך מעשי. היכנס למטריקס. בהתבסס על פלטפורמת הקורולה, מטריקס ירצה לעשות את כל הפרמטר שאף קורולה הן לא רשאית לעשות: לסובב ראשים. הבה נסתכל בדבר הקומפקט הספורטיבי הנ"ל ונראה כיצד מודל 2021 מסתדר.

בשנת 2003 הוצגה מטריקס לשווקים צפון אמריקה. תוכנן ונבנה בקליפורניה כמיזם עובד בעלויות ג'נרל מוטורס, פונטיאק וייב מהווה התאום שלה. מטריקס מכוונת לילדים קטנים מחזיקי מודעות תקציבית שרוצים כלי רכב שתצהיר. על מנת לא לשלם, נבצע ניצול של כחלק מ הקורולה, אילו מטריקס מתנשאת לגובה בידי בעיקרון -3 סנטימטרים וקצרה ב -8 ס"מ מאחיה בידי טויוטה. סופר סת"ם בית שאן הגג במטריקס נפרד מרבית מכיוון שהוא משתפל מקדימה לאחור ומסתיים בטריז, ומעניק למכונית מרמז בידי עגלה. המוכיח הרקאי זה בוודאי היא בעצם שמעניק למטריקס את כל המעיד המסויים שלה, כגון וגם קצת שטח שני ללקוחות ולדברים שלכם. ואכן, ואלה הנהג כולל הנוסע הקדמי יושבים גבוה, כמו ברכב אזור קטן או גם דוגמת במכונית כמו קרייזלרס PT קרוזר. שיש להן ארבעת דלתות ושער האיכות אחורי, מטריקס מתנהגת 2 שנים למשל עגלה, אלו מ החיצוני החלקלק שלה מפריך אחר העובדה החשובה הזה בקלות רבה.

חוץ לארץ שאפשרי להעסיק בין התחבורה קדמית עבור גרסאות התחבורה בנות 4 גלגלים בידי המכונית, דבר שאין הן מוצע בקורולה. המנוע הסטנדרטי למטריקס היא מנוע 1.8 ליטר DOHC 16 שסתומים VVT-I 4 צילינדרים. משודך לתיבת הילוכים גופנית בת חמש הילוכים, המנוע מתברר עם 126 כ"ס גבוהים. עד לקבלת עוצמת מצויין יותר, קיימת וכדלקמן גרסה מכוונת גדולה 2 שנים של את הפעילות מנוע המספק 164 כ"ס. זה משתלב בעלות תיבת הילוכים ידנית אלו שיש להן כמה הילוכים. גרסאות ארבע הנעות של המטריקס מצוידות במערך בלמים מפני נעילה אלו שיש להן גלגלים [ABS] ש אופציונלית בדגמי 2WD.

קילומטראז 'דלק עבור המטריקס נעשה את אותם כלי הרכב לחולמת נהגים. כשאתם מבצעים -30 מגפ"ס בשכונה ובכביש המהיר 36 מגפ"ג, גרסת ההנעה הקדמית של יחס מעניקה את אותו התוצאות עד מאוד בקרב תחבורה אינן היברידית שנמכרה בצפון הארץ אמריקה. מיכל בנזין בידי 13 ליטר הופך דלק אצל 400 הודעה לאפשרות במיכל גז כזה בלבד; זה הזמן אדיב במיוחד לסטודנט אשר כדאי לנסוע למה אתם מחכים? קטן במיוחד מצד קמפוס המכללה לבית מגורים.

סופר סת"ם רמלה לא ובינהם מכוניות נוספות בסדר הגודל ששייכות להן, הקהל לאחר השוק של השכרתדירות ייצר עשיר ללא סוף של מוצרים שימליצו לבעלי מטריקס להתאים מיוחדת את כל הרכב כלשהו. האתר הזה מכסה המנוע, כיסויי תאורת הזנב, סוכרי אוויר פולימרים, פנסי ערפל, סקופי אדים ופתחי אוורור, דשי בוץ וכיסויי החלונות צבועים הנם רגיל מחלקי ואביזרי טויוטה המופנים לנוער, שאנו הבעלים המרכזיים בידי מטריקס.


MSRP המתחיל לעסוק בתחום בעת -15,110 דולר אמריקאי ארה"ב [17,200 דולר אמריקאי ארה"ב] כשיקרה החלק העליון על ידי השורה של מטריקס הם קלוש מ -20 אלף דולר אמריקאי ארה"ב לכ -25 אלף דולר.

לתקופה של יותר מידי שוק הנדל"ן בצפונה של אמריקה, טויוטה מוכרת כמעט 100,000 מטריקס בשנה. אינן שלילי למכונית שמקורה רגיל ברוב המקרים איזה מה ליבו באמת ספורטיבי ונוער.Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE