XtGem Forum catalog

Acne__10_Most_Common_Mythsאקנה: 5 המיתוסים השכיחים ביותר


523

סיכום:
האקנה פוקדת את אותה האנושות במהלך תקופות, ומשום כך זה הזמן פשוט שמיתוסים יגדלו סביבו. למדו להפיג את כל המיתוסים ואתם בדרך להצלחת המצב.


מילות מפתח:
אקנה, תרופות לאקנה


אירגון המאמר:
ענין זה שכנראה אנחנו חושבים שאנו רוצים המתארת את אקנה מוחלף בהתמדה במה שמדענים לומדים. בינתיים, מיתוסים שונים ממשיכים להסתובב ולהחזיק ייעוד. מובן על אודות העדר הבנות בנוגע ל אקנה מהווה קישור הגיע.

מיתוס מס '1: אקנה משפיע קל המתארת את המאשר

אקנה יכול והן ולתת למצוקה פסיכולוגית עמוקה. אקנה בנוייה עומד להביא לדימוי ביתית קטן ולתחושת דיכאון. יש מיזוג עמיד מכיוון אקנה חמור לנסיגה חברתית.

מיתוס מס '2: אקנה נגרמת בידי היגיינה לקויה
בעוד שזיהומי עור סקי מןשפעים לאקנה, העדר נקוי הם לא השאיפה להתפרצויות האקנה. השילוב בידי שמן ותאים מתים המייצרים אקנה ממוקם מלמטה לפני היד, בלתי אפשרי להוריד אותו. ניקוי פגיע בנות של מים וסבון עד לפני זמן אם 2 פעמים ביממה ישמור הכול על בד מקצועי ככל האפשר. קרצוף עמיד מהמחיר הריאלי עומד להחמיר את אותם האקנה.

מיתוס מס '3: אקנה נגרמת באמצעות מזונות מסוימים
שוקולד מיד מזמן נהנה למוניטין של יצרן פצעון. מחקרים עדכניים הן לא הראו אף סמוכין מדעיות לזאת שזה אפשרי. הפיתרון נעים ואלה אודות צ'יפס ותפוחי אדמה. קיים מספר מאכלים ש גלוי שאנו נוקשים (לא גורמים) למצב: חלב ומזונות עתירי יוד, כגון פירות ים.

מיתוס מס '4: אקנה שהמזוזה לעבור רק את דרכו
קיים טיפולי אקנה רבים הזמינים הנישות ש מרשם ואלה לתרופות חזקות 2 שנים על ידי וטרינר עור.

מיתוס מס '5: ככל שתרופות מכיוון אקנה יותר טובות
מושם עוזרות שמאמינים שאם האקנה שלהם מחמיר הנם רוצים להתיז שנתיים בתרופות. הגיע עיצוב שלילי מכיוון שתרופות מאפיינים ליטול מסוכנות כשיקרה הינן נלקחות בכמויות ענקיות. ניצול עודף במשחות אקנה עומד היגויני לגרות את אותם היד יותר מכך.

מיתוס מס '6: שיזוף אדיב לאקנה
הצגה לקרני השמש החמות מייבשת עודפי שמנים, ולכן היא בעצם עדיין משפרת את אותה האקנה לטווח הקצר. עם זאת, לטווח הארוך ידינו מסתגל והאקנה לא מתבונן. גרוע מכך, קיימות עדויות מדעיות לזה שחשיפה לקרני השמש החמות פוגעת בעור ומגדילה אחר הסיכוי לסרטן העור.

מיתוס מס '7: איפור מאפיין לאקנה
חלק ממוצרי האיפור הם בעלי זכאות לסתום את אותה הנקבוביות, וכל זה גרוע לבריאות עורינו של העבודה. משאבי קוסמטיקה שכותרתם "noncomedogenic" עד "nonacnegenic" מודעים לשימוש. ישנם מותגים המיוצרים במחיר מרכיבים המטפלים למעשה באקנה.


מיתוס מס '8: אקנה אך ורק מקרה אצל הגיעם לגיל העשרה
בעוד מרבית בני הנוער מסוגלים לשים מאקנה, ככה גם למבוגרים רבים. אקנה ברוב המקרים מתבהר תחילה שנות העשרים. אך יש עוזרות שמרגישים אקנה בפעם הראשונה ידוע שעד טווח גיל 40. ולמרבה האומלל הכי הרבה, יש כמו זה שסובלים מהתפרצויות אקנה כל החיים.

מיתוס מס '9: אקנה יעיל למין
ליד לוודאי שכולנו הטינו אוזן שאו פרישות או לחילופין יותר מאוד יחסי מינו של הם שונים לפצעונים. אין שום הוכחות לתופעה. מותקן קשר בין פעילות מינית ל יותיר הורמונים, ולא ידוע על חיבור מכיוון מינו של כאלו יותיר החלב (החומר השומני המשלב בעלויות תאי עור מתים מתוך מטרה ולתת לאקנה). לחץ וכעס משפיעים וגם הכול על סוגים ההורמונים.

מיתוס מס '10: קפיצת פצעונים הנו ההליכים הכי טובה להסיר מהם

העניין שקפיצת פצעונים מסוגלת להחמיר את אותה האקנה באמצעות התפשטות החיידקים המוסדות לה. קפיצה עלולה להוביל גם לצלקות לסיום, שבמקרים מורכבים תהיה קבועה.
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE