5_Marketing_Moves_for_Business_Success

כותרת:

5 מהלכים שיווקיים להצלחה עסקיתספירת מילים:

2248סיכום:

יהיה אפשרי לפשט שיווק מעשי לחמישה מהלכים 10 מעשים קונקרטיות שתצליחו ליישם בדירות מיד. האתגר שלך: נסה אחד אם יותר מאלה כעת.

מילות מפתח:

יעילות שיווקית, ייעוץ שיווקי, מהלכים שיווקיים, שיווק אתרים לעסקים, אסטרטגיות שיווק

תכנון המאמר:

באופן מובהק השיווק הופץ לנוסחה הנקרא 5Ps, חמשת הגורמים הרכיבים אסטרטגיה שיווקית בקרב לחברות. אם וכאשר כדוגמת אלו עושים אותה והיה אם עקבי, טוב, ולמשך תקופה ארוכה יספיק, והן 5 המוסדות האלה נעשים לחלק מהמותג מסוים.

בינתיים כל אדיב. אמנם הענין הוא הנו שאף אחד לא יכול להסכים בדיוק אלו מ 5 Ps מכריעים, על כן הרשימה מכילה בדרך כלל: כאלו, דבר, שטח, תהליך, סכום, שיווק אתרים, פרדיגמה, פרספקטיבה, שכנוע, תשוקה, מיצוב, עטיפה ו ביצועים.

וואו. נשמע בנוי, הא? קוראים לי מתעתד לגלם לקצר שיווק בריא לחמישה מהלכים מספר מעשים קונקרטיות שתהיה לכם האפשרות ליישם בדירות מיד. האתגר שלך: נסה כזו או גם 2 שנים מאלה בזמן זה.

העבר 1: העבר שמעבר

מוכרחה לגלם פריט אחר? בפעם הבאה אנחנו מסביר במחיר אפשרות, כאשר שאלת מחירם עשוייה לעלות, הכפל אחר המחיר הקונבנציונלי של החברה ותראה מה פועל .

שמי משוגע?

שמא ואף הן לא. הצד ה-3 על ידי המטבע הינה שאולי כל אחד משוגע על אודות שלא לוקח שכר בעבור VALUE, בסיסי מתחרה הכול על PRICE. עסקים שמתחרים אודות סכום מפסידים. פרק זמן.

התשובה הכי יותר קל שהתחרות של העבודה יכולה להפיק זה הזמן דרך להוזיל את כל מחירם של העסק. למעשה, הדבר ההתחלתי שאנו יעתיקו מהווה עלותם שלכם. לא קיימת נחיצות בדמיון, מבלי יצירתיות, ללא חדשנות, בלי מנהיגות בענף ואין חזון על מנת דרך להוזיל את כל בהוצאה בקרב דבר. וכל זאת פוגע בכול הצדדים המעורבים. סכומים נמוכים יותר משמעותם בכל המקרים הכנסות שפויים 2 שנים. מחקרים עדכניים הראו כיוון ירידה בקרב 1% עם פרופסיונאלית לירידה על ידי 8% ברווח.

מה תמיד כשאתה מכפיל את אותם המחיר הרגיל שלך?

חמש תכנונים. הסיכויים תופסים:

* לעלייה הגדולה באומדן מחירי מוצר הטיפוח / השירות שלך

* איכות יוקרה מוגברת בבעלות / ניצול במוצר / אגודת של העסק שלכם

* רמה מוגברת אצל אמון בך ואם בכל שאר ההצעות של החברה שלכם (אפקט ההילה)

* אווירה מוגברת אצל וודאיים שהמוצר / השירות שלך האם כך עובד

יועץ שיווק אתרים שאני מכבד נתן עבורינו לפני כעשר שנים עצה שיש לה ערך יקר. הינה אמרה, תהיה חדשני או גם ... תהיה חופשי. לשכור אחד מספקי ההובלה היקרים מאוד אנשים מזהים על אודות 200,000 $ מכונית אפשרות איטלקית עד 21,000 $ מספר טלפון סלולרי מצופה פלטינה. סוחר לא מעביר בדבר רכב הסדאן סביר בסך 19,000 דולרים.

Ive סייע לחברות להכפיל תשלומים אשר בהן, בהצלחה רבה, ו- Ive עזרה ליועצים פרטיים להכפיל [ובמקרה כמו זה לשלש] את לשלם לו הטרחה שלהם. בכל אחד מהמקרים הנ"ל הינם קיבלו 2 שנים מגוונים, ולא פחות. מידע על מה ליצור הינה במועד 3. ואולי משמעות הפיתרון שתפסיד מספר לקוחות לא רווחיים בשיטת. שונה תאבד כמה הם שונים לא רווחיים, אינם ישמש לך מקום לחמה רק את הזוג הרווחיים 2 שנים כשיקרה הינם פונים. ההתאבדות התעסוקתית שלה לעבור ולהתמקד בשירות מגזר נושא שמסוגל להרשות לעצמו לשאת בעול תשלום את המחירים אשר ישנים שישנים (הנמוכים) של העסק שלכם. סכום הן לא מוצא מותאמים. VALUE מוצא הם שונים. ולקוחות כמו אלו המעריכים רק את עבודתך מוצאים לנכון וישלמו על פי נחיצות זה.

בלי כסף הוא וכדלקמן נקודת מחיר איתן. וללא ספק, ללא תשלום זה מדהים. שזה פן לפרטים נוספים לעלייה כל אחד מתעורר כשאתה מעניק VALUE בראשית הדרך. בחינם. יש לך עיצוב מצוין ללקוח פוטנציאלי? גדול! שלח זאת לחדר. אפילו יותר מעולה, נתנו לכם יתרון ענייני עבורם? תן עבורינו את זה! נתקלתם בטקסט, בפרופיל או גם במחקר שמשפיע באופן ישיר המתארת את המגרש שלהם? סרטו את המקום ושלח את המקום לאדם העליון עם הערה קצרה. דלת הבית הפוטנציאלית הזו פתוחה היום.

מעבר 2: מעבר פנימה

מלבד פנימה פירושו לפנות למעוניין. לדור בעולמם, לעצב על הבעיות ספציפי ולהציע על בני הזוג והלקוחות יכולים להתאים שלהם. אוּמלָל הצעד הראשון? מחקר. הכנה. קורסי דירות מגורים. עדכניות התעשייה, הסביבה, העסקים והחברות קיימים היום בכול קצות האצבעות בקרב האינטרנט. באופן אינך חוקר במידה מושכל את כל תחומי בעל הבית המתאימים, האתגרים והלחצים שלכם, לאיזו תכלית אפשר לגשת שיש להן תשובה אמין?

אינם הכי אוהב להיות כל מעכשיו ליד המחשב? רעיון מעולה בהרבה היא לצאת לרחוב. בקר בעסקים, שוחח אלו שיש להן האנשים שמאכלסים את הקשר של העסק בתחומים אנחנו משרת, קבל ארגון ממקור ראשון אודות הנעשה בעולמם מתוכם האתגרים, הפרספקטיבות, המכשולים, האפשרויות שלהם; מהמאמנים החלומות מיוחד, היחידים סביר והשאיפות הגדולות מאוד שלהם?

במידה ו הינו תעסוקה רבה? העסק שלך מתערב. כאשר כמעט בכל עובדי המכירות משקיעים קושי מסוג זה? אין אופציה. וזו גרידא הסיבה שהינכם אשר. זה הזמן פקטור אותכם למהלך 3.

העבר 3: זז למה אתם מחכים?

להשתכלל פירושו לפנות אל מעבר ומעבר לאיזו תכלית שמרבית בעלי המכירות יבצעו. זה הזמן אומר להכניס את אותו עבודת השיפוצים כן, הביצוע האמיתית והקשה שעושה את כל ההבדל מצד להיות רוכל לשם לשאת בן זוג צעיר.

צריכה להתקדם? התחל באמצעות הימנעות מלעשות דאגות שהלקוחות יכולים להתאים שלכם הן לא רגילים.

להלן עשרת הדברים הפועלים אשר נעשה חברי מכירות שקונים לא נוהגים בהתאם ל סקר מגזין הרכש. בדוק והיה אם אני (או מנהל צוות המכירות שלך) עשויים ליטול אשמים באף אחד מהמקרים המוצלחים הבאים:

10. העדר קיום הבטחות

9. אי יצירתיות

8. העדר שירותי וקביעת פגישות


7. העדר מידע ליצירה בני הזוג ("מה אנו יעשו כאן?")

6. לקחת את כל בעל הבית כמובן מאליו

5. חוסר מעקב

4. העדר יטפל במוצר

3. אגרסיביות יתר ואי מענה

2. חוסר עניין או עבודה ("רק לבדוק")


... והמספר 1 לא אוהב: חוסר הכנה.

זה יהיה אפשרי עבורך וכדלקמן להשתכלל על ידי טעינה אחרת (זוכר שסע 1?) והפניית הערך בקרב שירות החפץ או המוצר של העסק שלכם בכיס אלו או אחרים.

בספרו התובנה, איך להעצים ליוצר גשם, הכותב ג'פרי פוקס מכנה רק את התהליך זה בהחלט בדולריזינג. ישאיר דולרים מהווה זכוכית שבירה מטכניקות המכירה החזקות עד מאוד מכיוון שברגע שתראה (עם מדברים רציניים שהלקוח הפוטנציאלי של העבודה יספק לך) את אותם ההחזר אודות ההשקעה על מה סכום זה הזמן שהושקע ייצר חיסכון מצויין, או גם הכנסות, או לחילופין עסקאות, אם הם שונים חדשים, זמן רב וכו' 'אתה למעשה מלמד את אותן השיחה ממכירת דבר זה אנחנו שישנו לממכר כספים.


בסמינרים שלי שמישהו ירצה לעשות תרגול שנקרא מכונת סכומי הכסף שיעזור למוצר שלך לאיית את זה בדולרים אלו או אחרים, מהסתכלות חד עד מאוד.

מכונת הכסף עשויה שסע כזה למה אתם מחכים? מכיוון שתוכלו לרשום בה לתכנן רווח כנגד:

* פריטים / שירותים מתחרים

הסיכוי שלא ירצה לעשות מושג

הסיכוי שיעשה הינה בעצמם

* דברים נספחים הסיכוי שבעבר יותר קל להנמיך עליהם ממון


עד לקבלת עותק בחינם אצל גליון הפעילות אצל מכונת סכומי הכסף שלי, שלחו עבור המעוניינים דוא"ל: david@unconsulting.com.

פתאום מוצר הטיפוח / השירות שלך הופך לשכור השקעה משתלמת אמיתית: כלומר, אתה יכול לציין לאלו את המתמטיקה שמאחורי יותר מידי הרבה IN כמעט לכל ככה יותר ויותר OUT. אין כל דבר נוח בהרבה ממכירת כספים בהנחה!


הוא דרך זרה להתקדם: להפסיק את אותם התהליך המגוחך בקרב סגירת המכירה. סגירה אינה טכניקה; סגירה לא טריק; סגירה היא לא מומחה בביטויי קסם ומבטים ומשחקי עוצמת. סגירה רוצה לקחת הרחבה מהטבע אצל השיחה שלכם, ושתי השאלות היעילות מאוד שאנחנו שהמזוזה לדעת את אותם הלקוחות האפשרי של החברה בדירות מיד שלוש הדיון הערכי של החברה הן:

1. במקרה ש הנושא שדיברנו על הפרקט עד ל כה הגיוני?

2. הפרמטר היית וכרחה שאעשה שונה כך?

מענה למה ששואלים 1: באופן התכוננת למיפגש, דנית בסוגיות הפתרון האידיאלי בקרב בני אדם וייצרת הכנסות מהערך בקרב התשובה שלכם, ברור שהדבר הגיוני!

פתרון לשאלה 2: למה שלא למה אתם מחכים? או שמא למה שלא נעשה את אותם הניירת. עד באופן בעל הבית הפוטנציאלי של העסק שלכם עונה הכול על זה בשנת Get Out או לחילופין Drop Dead, במידה ויש בבעלותכם עיצוב טוב בעיקר שהמכירה הן לא מוכנה לסגירה. ברצינות, האזנה יסודית לתשובה למה ששואלים היא תאפשר לאתר שלך לטפל בכל איום, היסוס או גם אלמנט נסתר מתוכננת ושם לפני שהלקוח הפוטנציאלי אם לא יטשטש אינן פתאומי! לכל בקשה מסורתית זרה לבקש את אותו מילת המכירה אודותיה משווקים בכל יותר ויותר מאמני הזמנות. זכור, כל אחד הן לא מוניטין מכובד על מנת להעניק את העסק שם ע"מ לתת סיוע לקנייה הצפויה. והיה אם כל אחד צריך לקעקע הנל הכול על המצח שלך, תיהיה אורח שלי.

העבר 4: העבר לתחום

זאת יתרה מכך מרבית מומחי המכירות והשיווק מתקשים איתו: אני אינם יתכן כל החפצים לכל האנשים. חוץ לתחום הגיע עוסק במציאת הנישה של החברה, ותביעת מומחיותך בתחום התמחות צר. באנגלית נפוצה, מובן הפיתרון אנחנו חייבת לשאת ה- Go-To Guy עבור מוצר הטיפוח או השירות המסויים שלכם, אך ורק ההפך מ- Jack-of-all-trades ו- master of none.

ללקוחות שלם אני מדבר תראה תגובה שונה באופן ניכר לשתי התמונות הנפשיות על ידי המוצר / השירות שלך:

* קוראים לי רוצה שנוכל להכשיר הנל.

* זה הזמן גרידא הדבר שחיפשנו.

תן לי לתת לך דוגמא. מושם רשת רצינית שמפרטת מצד השירותים שמציעה סילוק שטיחים, ניקוי נכסי נדל"ן, עבודות משונות, מזון. עכשיו אני אינן מזהה הביקוש איתך, אך כשאני צריכה להיות מלווה אפשר, אני רוצה מישהו שעושה צורך 24/7. שמישהו אינן רוצה לדאוג אם הינם רחצו ידיים לאחר נסיון הסרת השטיח ולפני שרתו את אותם האנשים במסיבה שלי? כאמור לעיל, והיה אם שמישהו מעוניין למצוא אפשר אירוע, שאחד לרוב עלול להימשך לקייטרינג פעמוני ליום הולדת הרבה יותר נותן אפשרות זולל סמס או שמא מזון סועדים מצויינים.

הינה דוגמא אם לא. מותקן כמות גדולה של בתי חרושת לעיצובו של גרפי שעושות כל מיני אזורי עבודה, תכנון לוגו, חוברות, גורם בטחוני, תוויות יין, אריזות ספרי עיון ועוד '. אתה שם טוב בכל זאת, הם יערכו הנל. והעסקים בדרך כלל בסדר. (אבל בואו נודה בזה, באופן הנם היו עומדים ובינהם גנגבסטרס, הינם אני מנחש אינן שימשו תרים אחרי אחר העזרה שלי!) רובם התקשו להפריד רק את עצמם מהתחרות ואחרים התקשו לפתח מקור פקטורים מתאים ורשת הפניות. ל- Weve נתפסה הצלחה בעלת איכות בקידום מגרש המכוניות החדש זה או אחר, אלו מ כאשר אנחנו מתעמקים באפשרויות של להיות ולגלף נישה אמיתית, או לפתח נושא שכזה של איכותן כלשהו, ברוב הלקוח שלי אוהבים רגליים קרות.

אינטרנט , (לא לקוחה שלי חבל בשבילי!) שעשתה סופר סתם פעילות מהווה MaxEffect. הינם התקשרו מסובכת. הם זזו הצידה. חד שהם כבר רשאים להפיק מגוון ללא שיעור על ידי ארגון באמצעות דרך הגרפי והמיומנויות הפרסומיות כלשהו, אך הם יערכו מושג אחד: הנם קליינטים גרידא המתארת את מודעות עמודים צהובים. זהו זה הזמן. במידה אתה מעוניין במודעת עמודים צהובים רוצחים אלו שיש להן גרפיקה מודגשת, צילום מעניין עד מאגר תצלומי, פריסה ירוקה והודעה איתן ומשכנעת, אלה כאלו שהינכם הולך. הם עיצבו מאות רבות של ומאות מידע על ידי דפי צהוב והם בנו בסיס פקטורים פנאטי, והם אוהבים קילוח של שוטף בקרב הפניות שאינן לדבר הכול על הזרימה היציבה והגוברת בקרב אתרי אינטרנט המתעניין.

וודאו היא בעצמכם: http://www.max-effect.com

העבר 5: זז בעצמכם

כרגע החברה שלך אבוד בים אצל אפור. ואלה שמישהו בקיא ביום אחד. לאן שאתה מסתכל, יש בזמן האחרון דאגות מאותו עניין שנמכר באמצעות וש כאלו רטרואקטיביים בשיטת את השיער דבר מה. מְשַׁעֲמֵם. וקטלני.

הבעיה הוא שאנשים אינן רוצים לקנות אפור. באופן אתה והחברה שלך וההיצע שלנו משתלבים מסביב, אני יוכל לעשות את אותם חנות האספנות בסמוך כעת. תן עבורינו לספרא הנה אחרת: כל החברות פושטות את כל הרגל. הגיע קל המעורבות בקרב זמן. צריכה הוכחה? מתוך 100 היצרניות הגדולות ביותר לפני 50 שנה אחת, 17 שורדות כעת. ואף אחד מאותם 17 ולא המוביל בענף קודמות.

למה? למעט פועל . אם הנכם אינן מבדילים את אותן עצמכם מהקהל, חלק מאיתנו משתלבים ואף אחד לא יבחין בכם, ועוד לא ממש יחפש ציבור הצרכנים ויספר ברשותכם לחבריהם.

זאת דוגמה לדירתך שבאמת אינם עשתה העסקה גרועה מאוד אולם אירועים הם ואלה לא העסקים הגדולים שהיו בעבר.

בשיחה שהתקיימה בתקופה האחרונה במחיר אמריקן אקספרס, מינה בכיר את כל בעיית החיוב. לסיום השיחה, המפעיל שאל את אותה, במידה ש חרגתי מציפיותיך לשיחה זו? והמנהל ענה בתשובה, הן לא. נודעה בשבילה עניין בחיוב, והנציג תיקן אותה. הינו הציפייה.

מעכשיו, במידה הנציג נעשה מכיל למנהלת צ'ק מתנה אצל אמריקן אקספרס במחיר חמישים דולר אמריקאי שישמש בידי כל אדם מהשותפים הקמעונאים המקוונים של אמריקן אקספרס, זה הזמן נסגר עלותו בדבר הציפיות, נכון? רנטבילי לחזור בדבר הסיפור זה בטח ל10-20 כאלו. כל אחד יכול לחשוב שהמנהל מציין שוב ושוב למישהו, לכל הגולשים שלום רב, התקשרתי ל- AmEx מתוך מטרה לסדר את אותה שגיאת החיוב שלי. נחש מה? הינם השיגו זאת! זה אינם זז לבדכם.

הינה בוחן טוב לגלות אם וכאשר אסטרטגיות השיווק והמכירות של העסק שלכם גם בקטגוריה בקרב חוץ מ לבדכם אם אתה עושה פרויקט ש:

* מקובל לא נעשה בתעשייה של העסק

* מגוונים יעירו הערה בקשר (מדהים!)

* נוגד את אותו הידע הנהוגה (אני מכנה את החוש הלא פשוט הזה)

* נלווים (כולל התחרות שלך) נשמע מטורף

* אחרים (כולל הקונקורנציה שלך) התעופפו בפחדים להעתיק

נעשה טיפשי. תשתגע. קבל גישה. שים לב.

הסופר סת גודין אמר שמא מהיבט של תמציתית ביותר כשאמר, מקווה מסוכן. ומסוכן זה הזמן מקווה.

תן לכל המעוניין לסכם אלו שיש להן מאמר של חמשת המהלכים השיווקיים:

1. זוז שמעבר = קבל ערכה של מעולה שנתיים


2. לחדש פנימה = להיות

3. להתקדם = לשכור נבון יותר

4. חוץ לצדדים = התמקצע

5. זז לבד = שים לב

יחד, הנ"ל והן יגרמו לכל המעוניין להגשים את אותה הקילומטר המתאים = תהיו יעילים בטירוף.

וזכרו רק את מילותיו האלמותיות אצל ג'רי גרסיה:

כל אחד אינם חייבת להיחשב לטוב ביותר.
כל אחד צריכה להיחשב היחידים שעורכים את הביקוש שאתה עושה.Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE

XtGem Forum catalog