Advice_From_Successful_Freelancers__Starting___Maintaining_A_Freelancer_Career

ייעוץ בקרב פרילנסרים מצליחים: פתיחת קריירה לפרילנסר ותחזוקה

מחבר: יואנדה בלאק

google.com/articles/writing/article_88.shtml

תאריך_נשמר: 2007-07-25 12:30:21

קטגוריה: קופירייטינג

מאמר:
להגיד האלקטרוני, עצה אצל פרילנסרים מצליחים: כיצד הם בנו את כל הקריירה סביר ואיך אתה מסוגל !, שאלתי 5 שאלות בידי פרילנסרים שחיו את אותו פעילות החלומות מיוחד. להלן שתי מתשובותיהם. הנם מכסים שיטות ניקוי שגשוג חריגות, מפני מה להגיע אליו גורמים ועוד!


1. מאיזו סיבה התחלת פרילנסר? דְרוֹמִי בלק, כותבת, עורכת, עם טור תאגידיים נמוכים


אחותי ואני עבדנו באותה אינטרנט. היינו פרילנסרים בצד. בזמן שהבנו שאולי היינו מרוויחים שנתיים כעצמאים מסייע ב כעובדים במשרה מלאה, מהווה עזבה והתחילה את אותם Inkwell Editorial. כעבור שהעסק הצליח לפרנס כמה משכורות, הצטרפתי אליה, שהיה שנה אחת להבא (1997).


2. תקופה אתה מתכנת במשרה מלאה? איילין קייל: כותבת שיווק ותקשורת ארגונית


שמי אינן איש מקצוע במשרה רצינית. בערך, קוראים לי מנהל צוות בערך -15 זמן בשבוע, מידי פעם קצת יותר. אני מנהל צוות בבוקר ואפילו עד שהקטן שלי יחזור מהגן, ובמקרים מסוימים אכניס גם ערבים ושבתות. 60 עד ל 70% משעות העבודה שלי מושקעים במערך ובשיווק על מנת לקבל חזרה משימות. את אותה שאר הדברים מבלה בכתיבה. בעוד שנה-שנתיים שאחד מחכה שהיחס זה יתהפך.3. 2 שנות ידע יש לך? מרסי מרבית. בראון: מבצע איסוף, אינדקס וניהול עיצובמתופעל עבורנו 10 שנות אינדקס במשרה חלקית, אך 5 שנות תעסוקה בספרייה כללי קטלוג, במעט אינדקס וניהול ארגון.


4. האם אתה מתמחה בגדר מסוים, דוגמת, כולל, רפואי, ייצור? לאחר מכן מה? קתי מור: כותבת, העתקת לימוד ושיווק


יצירת שיעור והעתק שיווקי. שמישהו כותב טקסט יוקרתי בכל רמת קריאה, כולל ילדים.5. אך טיפים שיווקיים מסוימים ניסית באופן אישי שעבדו? ג'ניפר לולר: סופרת, עורכת


ניסיתי מכתב בדואר חי לעורכי שכלל אחר איכות העריכה שיכולתי להפיק, 2 חברות שעבדתי שבהן, וכרטיס הביקור שלי הודפס מנקודת מבט כזו שאפשר להעלות את אותה לא תלול הכול על הרולודקס אצל מישהו. מכתב זה הזמן ברא עבורי כל כך הרבה מאוד עסקים שמעולם לא הייתי צריך לעשות ארבע חבילת דיוור חי.


6. והיה אם בוחרים את אותה כמעט בכל בעל הבית שלך? קתרין או'מור-קלופף: עורכת, עורכת עותקים, מעתיק את מקום מגוריו ידע


כשהתחלתי לפרילנסר לראשונה קיבלתי וש מפה לאוזן, וחלקם היוו מעסיקים לשעבר. עכשיו, שאחד משיג בו בעיקר מפה לאוזן ובאמצעות אתר אינטרנט שלי.


7. היכן נסיבות היית דוחה עבודה? ג'ניפר דירקס: עיתונאית, עורכת, כותבת, דוברת


שאחד דחה את אותם העשייה במידה השכר (או התמורה הפוטנציאלית) לא יפצה השירות על אודות הביצוע שאותה הכנסתי. לפני כעשר שנים דחיתי גם העסקה ממו"ל מגזינים שכבר ביקש חמש כתבים חפים משמעות ואינו אני רוצה במידה מוצר חדש שעשיתי לה יהיה מוכן את אותה פעם.


8. אי אלו שעות במשך השבוע היית מחבב אנו עובד? נאן מניב: קופירייטר


בכל בית של 50-60. שמי במיוחד איש מקצוע 9 זמן ניכר ביום אחד ... כללי סופי שבוע. למרות זאת, אני מרשה לעצמי חופש כל כך מתי שכיח 'לשחק', לכן זה ממוצע.


9. באופן היוו מספקים לעסק שלך משרה קפדנית במשרה קפדנית, למקרה היית מקבל? אנא הסביר על מה היית משיג / מסרב. ריצ'רד עדין: יישום פרסום ושולחן תעסוקה בשולחן שבו אנו עובדים


בלתי אפשרי להשיב אודות בדרך זו אכן או לא; קיים 2 שנים מאוד לקוחות שאצטרך לדעת. "שכר טוב" היא דרוש אלו מ ואלו דרוש, אולי יותר מכך, הינם נושאים בידי הרבה אחריות ואתגר.


5. העניין העצה המשפיעה שתציע לחברים פרילנסרים? רחל גולדשטיין: מפתחת משרדים, מעצבת גרפית, ציור קיר


כדי לתת את אותם הסיכויים שלנו להצלחה הגדולה, של העסק שלך ליצור הערכה עצמית לפני שאתם מזנק לעצמאי. בלבד הנדרש מזג מכובד במטרה לרכוש בניין משרדים עומד במשימה, היגויני מניב וכדלקמן יכולת ומקצועיות בתחומך. הגיע כולל חלק מתכונות האישיות הבאות אם כולן: וודאיים ביתית, שרוב באופן ישיר, חדשנות ושאפתנות.


מאמר המומחים:


► יש מקצועיות באזור שלך: כל העוזרים עבדו במשרה קפדנית בשטח כלשהו בשלב כלשהו על מנת להרים ניסיון.► שיווק: במילים לא יקרות, אינם תצליח לא מורכב במידה תלמד מדוע למכור את אותן כישוריך (בצורה ממשית ועקבית).


► התמדה: שכיח להבין שם היא העצה האחרונה שהציעו המסייעים שלך.


דרך עצה לפרילנסרים מצליחים: איך הם בנו את כל הקריירה כלשהו ואיך וגם העסק שלך יכול! בתאריך 11/01. זהו בן לוויה מפני מה באמת להתפרנס כעצמאי עריכת סרטים.

Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE

Ring ring